Turkcell T20 2.3.5 Güncellemesi İçeride.

Sponsorlu Bağlantılar

seriescolic

Üye
güncellemenden sonra wifi felan yaşil olmaz mı

leader3442

Üye
Merhabalar paylaşımınız için teşekkür ederim dediginiz gibi güncellemeyi rar şeklinde bilgisayarıma indirdim rardan cıkarttım klasör icersinideki 3 klasörü gördüm ana paketin iceerisindeki dosyayı sd kartta oluşturdugum klasöre attım güncellemeyi yaptım telefon kapanıp acıldı sonra ikinci paketi attım tekrar yazılım yüketleme yapıcaktımki ilerlerken yarıda update filled uyarısı verdi ve dondu bunu 3 kere denedim aynı sorunu yaşadım bataryayı cıkartmadanda acamadım telefonu yanlız telefonu actıgımda yine 2.3.5 oldugunu görüyorum anapaketi yükledigim icin 2.3.5 oldu sanırım ama digerlerini yükleyemedim bir sorun olurmu ne yapmam gerekir..

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar paylaşımınız için teşekkür ederim dediginiz gibi güncellemeyi rar şeklinde bilgisayarıma indirdim rardan cıkarttım klasör icersinideki 3 klasörü gördüm ana paketin iceerisindeki dosyayı sd kartta oluşturdugum klasöre attım güncellemeyi yaptım telefon kapanıp acıldı sonra ikinci paketi attım tekrar yazılım yüketleme yapıcaktımki ilerlerken yarıda update filled uyarısı verdi ve dondu bunu 3 kere denedim aynı sorunu yaşadım bataryayı cıkartmadanda acamadım telefonu yanlız telefonu actıgımda yine 2.3.5 oldugunu görüyorum anapaketi yükledigim icin 2.3.5 oldu sanırım ama digerlerini yükleyemedim bir sorun olurmu ne yapmam gerekir..

Bir sorun olur mu tam bilmiyorum. Şuan bende yükleyemiyorum update failed hatası veriyor. Eğer bunu halledebilirsem sana tekrar dönerim.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ben söylemiştim dimi ama :) Firmware klasörü içindeki app dosyasının ismi yanlış. updata.app değil update.app olarak ismi değiştirin sorun ortadan kalkacaktır.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
ben söylemiştim dimi ama :) Firmware klasörü içindeki app dosyasının ismi yanlış. updata.app değil update.app olarak ismi değiştirin sorun ortadan kalkacaktır.

updata ile ilgili değil kardeşim o sorun. Sistem ile ilgili şuan hiç bir rom'u yükleyemiyorum ben.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
neden inat ediyorsun kardeşim. son bir iki gün içinde bana netten ulaşan iki arkadaşa ben güncelleme yaptırdım. üstelik dosya ismini değiştirerek yaptırdım.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
neden inat ediyorsun kardeşim. Son bir iki gün içinde bana netten ulaşan iki arkadaşa ben güncelleme yaptırdım. üstelik dosya ismini değiştirerek yaptırdım.

update failed bambaşka bir sorun anlatabildim mi ? Update failed'i her romda alıyorsun güncellerken. Bunun çözümünü daha tam bulan birisi yok.

bthnztrk

Üye
Ben de aynı update failed hatası alıyorum hala çözüm bulmuş değilim sürekli konuları takip ediyorum ancak çözen birisine rastlaaadım çözebilen lütfen nasıl yaptığını açıklasın arkadaşlar...

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Ben de aynı update failed hatası alıyorum hala çözüm bulmuş değilim sürekli konuları takip ediyorum ancak çözen birisine rastlaaadım çözebilen lütfen nasıl yaptığını açıklasın arkadaşlar...

Kardeşim, eğer orjinal rom'a dönmek istiyorsan sana bir link vereceğim oradan indir ve cwm4 yüklüyse recovery den yükle bunu.

tıkla ve indir.

euzen

Üye
arkdaşlar ben ikinci adımdan sonra devam etmedim telefonun hafızası baya genişledi tel daha da hızlandı bütün turkcell menüsü kalktı programlar falan ikinci adımdan sonra devam edilmelimi acaba güncellemeyi yapan arkdaşlar var mı?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar ben ikinci adımdan sonra devam etmedim telefonun hafızası baya genişledi tel daha da hızlandı bütün turkcell menüsü kalktı programlar falan ikinci adımdan sonra devam edilmelimi acaba güncellemeyi yapan arkdaşlar var mı?

Etmesende olur diyebiliyorum ben. Ama bu ne kadar doğru olur pek bi fikrim yok.

euzen

Üye
teşekkürler...

euzen

Üye
arkdaşlar benim gibi ikinci adımdan sonra devam etmezseniz telefonda eksikler oluşuyoor . bildirim kısmındaki wifi gps otm senkronizasyon kalkıyor facebook müzik ugulaması word belgelerini açan program oyunlar görev yöneticisi tamamen kalkıyoor. telefon ise android 2.3.5 olmuyoor bilginize... tek artı tarafı bana göre türkcell menüsünün kalkması...

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar benim gibi ikinci adımdan sonra devam etmezseniz telefonda eksikler oluşuyoor . bildirim kısmındaki wifi gps otm senkronizasyon kalkıyor facebook müzik ugulaması word belgelerini açan program oyunlar görev yöneticisi tamamen kalkıyoor. telefon ise android 2.3.5 olmuyoor bilginize... tek artı tarafı bana göre türkcell menüsünün kalkması...

:) O yüzden hepsini yükleyelim.

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
beyler benim t20 ye denilenleri yapıyorum klasörü oluşturuyorum fakat ana paketi daha ilk yüklerken %40lara doğru donuyor ve ilerlemiyor. kaç kere pili çıkarıp taktım ama tık yok. ne yapabilirim?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
beyler benim t20 ye denilenleri yapıyorum klasörü oluşturuyorum fakat ana paketi daha ilk yüklerken %40lara doğru donuyor ve ilerlemiyor. kaç kere pili çıkarıp taktım ama tık yok. ne yapabilirim?

Update Failed mi ?

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
yaklaşık 10dk bekledik ekran halen öyleydi yarısına az kalmıştı kutuda, 5-6 defa yaptım hep aynı bir yerde duruyor. yazı falan çıkmıyor

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık 10dk bekledik ekran halen öyleydi yarısına az kalmıştı kutuda, 5-6 defa yaptım hep aynı bir yerde duruyor. yazı falan çıkmıyor

Genel bir sorun var kardeşim rom atmada ya. Bende atamıyorum şuan o yüzden zipli romları cw den atıyorum.

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
ben root atmaya kalktım root yarım kaldı, sanırım t20 romunda root olmuyor mu ne :S telcilere gösterdim hepsi servis ona yeni rom atıcak, 2.3.3 ü yeniden kurcak dedi bende evde yapsam olmaz mı dedim, nettekilerin hepsi demo falan dedi işine yaramaz dedi, superuser programı içi bomboş bir şekilde menüde öyle kaldı, servise veresim yok, para alcaklar zaten, 2.3.5 kurarak hem ondan kurtulmak,hem telefonu rahatlatmak,hızlandırmak falan istiyordum, buda hata verdi işte.

Üst Alt