Turkcell T10 Ana Ekran Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

turkcellt10

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T10 Ana Ekran Sorunu
Turkcell t10 kullanıyorum bir gün ne olduysa ana ekranım değişti yani ekranım yan yan gidiyordu parmağımı sürünce sola birde sağa gidiyordu şimdi ise altılı oldu üste gidiyo üstten sola gidiyor falan derdimi umarım anlatmışımdır ben ana ekranımı takrar eski haline getirmek istiyorum yani ilk aldığınız anda telfonun ana ekranı yan yan gitsin üste alta gitmesin nasıl geri çeviricem

baysalgurler1

Üye
fabrika ayarlarina al

panter06

Üye
benim TÜRKCELL T10 da da galeriye girince ekran kararıyor ve ya telefon kapanıp açılıyor yada kilitleniyor. sorun nedir bilen varsa rica ediyorum. bana e postya ata bilir mi [email protected]

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Kullandığınız Turkcell T10 aslında Huawei Firmasının U8110 modelli telefonudur ( ) ve aslında çokta gelişmiş bir telefon değildir içindeki android işletim sistemi tamamen kısıtlanmış bir sistemdir. Şahsen elinizdeki telefonu değiştirip T10 yerine başka bir telefon bakın derim.

yaldan

Üye
arkadaşım telefonunda *kare0000kare yap ve gir güncelle sorun bitmiştir.bir teşekkürü çok görmessin inşallah:evet:

• Beğen
Tepkiler: hassan32 ve aldan

yaldan

Üye
arkadaşım telefonunda *kare0000kare yap ve gir güncelle sorun bitmiştir.bir teşekkürü çok görmessin inşallah:evet:

• Beğen
Tepkiler: hassan32 ve aldan

zeyNepK.

Üye
ya arkadaşlar t10 umu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra kalibirasyonu bozuldu düzeltemiyorum ne yapıcam yardımcı olurmusunuz