Turkcell Super Ligi yillik 10milyona

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Super Ligi yillik 10milyona
Turkcell Süper Ligi
Turkcell GSM firması, Birinci Süper Futbol Ligi'ne bu sezondan başlayarak 5 sezon boyunca isim sponsoru oldu. Ligin ismi "Turkcell Süper Ligi" olarak değiştirildi. Tepebaşı'ndaki Turkcell Plaza'da gerçekleştirilen imza töreninde Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, Turkcell Genel Müdürü Muzaffer Akpınar ve Digitürk Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Karacan isim hakkıyla ilgili protokolü imzaladılar.

Levent Bıçakcı, imza töreninde yaptığı açıklamada, Turkcell ile milli takım üzerinde yaptıkları olumlu işbirliğinin meyvelerini vermeye devam ettiğini ifade ederek, "Turkcell, Süper Ligin isim hakkının alınmasıyla ilgili olarak Türkiye ölçeğinde çok ciddi bir rakama çıktı. Bunun için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Turkcell Genel Müdürü Akpınar ise Türk futboluna sağladıkları desteği ve federasyon ile olan işbirliğini farklı bir seviyeye taşıdıklarının altını çizerek, "Bu sponsorlukla kulüplerimize ciddi bir kaynak yaratacak önemli bir projeye daha başlıyoruz. Ligde mücadele eden 12 tane takımımıza forma sponsoru olduk. Bundan da büyük mutluluk duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Digitürk Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Karacan da Turkcell'in katkısı olmaksızın bu ürünü yaratamayacaklarını belirterek, "Bu markanın yaratılması sürecinde Digitürk olarak en büyük desteği Turkcell'den gördük. Süper Ligin marka olarak değerini sadece korumak değil, artırmak da hepimizin hedefi olmalıdır" dedi.

Karacan, "Turkcell Süper Ligi" isminin bugünden itibaren medyada aynen bu şekilde anılmaya başlamasını da rica ederek, "Bu ligi hala Süper Lig olarak anmak, Türk futboluna yeni kaynak girişine karşı olmakla aynı anlamı taşır. Bu üründen, Turkcell memnun kalsın ki, başka projelere başka sponsorluklar da bulalım" şeklinde konuştu.

Turkcell'in bu sponsorlukla isim hakkı için her sezon 10 milyon dolar vereceği bildirildi

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben hiç alışamadım ama Türk Futbol'una hayırlı olsun.

Legend_Come_Back

Üye
şu futbol ne büyük endüstridir yaw. paraya doymuyor valla

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
ben ucretin 5 yil boyunca ayni kalmasini garipsedim
eger sozlesmede bilmedigimiz baska maddeler yoksa
sozlesme pek de ii degil
cunku bu sene icin lig degeri 10milyon $ ise
gelecek senelerde ayni olmamaliydi
cunku onumuzdeki senelerde turkiyeye
gercekten cok ii oyuncularin gelcegine inaniyorum
fiyat her bir sene belli miktarda arttirilabilirdi

slayer

Üye
hem ucuza gitmiş hemde söylenişi güzel deil :eksi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 blslayer.

Turkcell Süper Lig diye birşey olabilir mi ya. ? :eksi:

Legend_Come_Back

Üye
en azından Turkcell Turkiye süper ligi olabilirdi

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet.İçinde Türkiye adının olması gerekirdi diye düşünüyorum.

the_patriot

Üye
bedava ya vermişler yaw :wacko:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Bence Turkcell Ligi olmasi ii olurdu
bundesliga gibi

paratoner

Üye
turkcell türkiye ligi öghh

çook kötü

ne diyelim artik olan olmus hayrili olsun türk futboluna

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun.. :music:

ringwraith

Üye
bence iyi olmuş hayırlı olsun

Caine

Caine

Üye
ligin adina bak beeeeeeeeeee :( nefret ediyorum turkcelldende kampanyalarindanda :( bari avea super ligi olsaydi yaaa hic olmasa adamlar kampanya felan yapiyolar bizlere :lol2: turk futboluna hayirli olur insallah

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bence çok kötü ismi var türkcell süper ligi bune yaw.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...