Faturasız / Faturalı Turkcell Sen de Salla, 50 TL Hediye Para yüklü Paycell Card Kazan!


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Salla Kazan'da Paycell Card'a özel 50 TL Hediye Para seni bekliyor. Hemen salla, kartına 20 TL yükle ve hediyeni kullanmaya başla! Salla Kazan Kampanyası'ndan Paycell Card'a özel 50 TL hediye para kazanan müşterilerimiz Paycell Card'larına 20 TL yüklemeleri halinde hediye paralarını harcamaya başlayabilecek. Paycell Card'ı olmayan müşterilerimiz Turkcell İletişim Merkezlerinden kart satın alabilir ya da Paycell uygulaması içerisinden ücretsiz sanal kart oluşturabilir. Kazanılan 50 TL Hediye Para, Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve ürünlerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece Salla Kazan kampanyasından teklifi alan müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Hediye Paranın aktivasyonu için Salla Kazan’dan teklif çıktığı andan itibaren Paycell Card’a 20 TL bakiye yüklenmelidir.
  • Paycell Card’ı Turkcell İletişim Merkezlerinden satın alabilirsiniz veya Paycell mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak Sanal Paycell Card oluşturabilirsiniz.
  • Paycell Card’ınıza bakiye yüklemek ya da sanal kart oluşturmak için Paycell uygulamasını indirin. paycell.com.tr/app
  • Kazanılan 50 TL Hediye Para, Paycell mobil uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve paketlerinde geçerlidir.
  • Kampanya süresi boyunca yalnız bir defaya mahsus 50 TL hediye para kazanabilirsiniz.
  • Kullanmaya hak kazanılan 50 TL Hediye Para bir ay boyunca geçerli olacaktır.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt