Faturasız / Faturalı Paycell salla kazan kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
Telefonunu salla, Paycell puanları topla!
Paycell’liler salladıkça puan topluyor! Siz de Paycell uygulamasına giriş yapın, Salla Topla ile 5000 puana kadar kazanma şansı yakalayın! Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir
Paycell’liler salladıkça puan topluyor! Paycell uygulamasında Ana Sayfada yer alan Salla Topla ikonuna tıklayıp telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.Hediye alma hakkı her Perşembe saat 00.00’da yenilenir ve bir sonraki Çarşamba Perşembe 23.59’a kadar geçerli olur.Her müşterinin 1 hafta içinde yalnızca bir kere puan kazanma hakkı vardır.Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Paycell uygulaması üzerinden yapılabilir.Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı an başlar.Kazanılan puanlar 1 hafta geçerli olup kullanılmadığı durumda geri alınacaktır.Salla Topla’dan kazandığınız puanlar ile Paycell Hediye Dünyam’da dilediğiniz hediyeyi alabilirsiniz.
Biriktirdiğiniz bu puanlar ile ister internet paketi, ister dilediğiniz sektörde geçerli hediye kodları alabilirsiniz
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve Mesut Aktaş

akilli55

Üye
her hafta 1 kez diyor. zaten 1 hafta var kampanyanın bitmesine. Bu kısma anlam veremedim.
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Uzatabilirler salla kazan kampanyası sürekli uzuyordu
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Türkcell de kaşıkla verip kepçeyle alıyor.:ehe:ehe:ehe:ehe
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt