Turkcell Şanslı Mesaj servisi üyelik iptali nasıl yapılır

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell Şanslı Mesaj servisine üye olanlar üyelik iptali işlemini hangi şartlarda gerçekleştirebilir merak ediyorlar. Turkcell Şanslı Mesaj servis iptaliyle ilgili detaylar makalemizde.

Serviste abonelik yoktur. Soru yanıtlanmadığı sürece ücretlendirme olmaz. ÇIKIŞ yazıp 3435’e ücretsiz göndererek kampanyadan çıkış yapabilirsiniz ve daha fazla mesaj almazsanız.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt