Satılık Türkcell parça tl

Sponsorlu Bağlantılar

yasiraa

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell TL satılık uygun fiyata yüklü miktarda da satılır.
 


yeumyang

yeumyang

Moderator
Ayrıntılı bilgi giriniz kaç TL yi kaça satıyorsunuz ödeme nasıl olacak referans verebileceğiniz üye varmı
 

yasiraa

Üye
    Konu Sahibi
30 TL=20tl
50tl=35tl
100tl=70tl
Ödeme kontorden sonra havale yapılır hesabıma referans gösterilirse. Referans yoksa önce havale sonra kontör yükleme olarak olur. Benim referansm yok sitede kimseyi tanımıyorum
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
30 TL almak isterim ama önce TL yi gönderirseniz sonra havale yaparım vereceğiniz hesaba kabul ederseniz özelden yazabilirsiniz
 

yasiraa

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.
 

kontoralinir

Üye
merhaba güncel mi?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt