Turkcell Online Numara Taşıma - Numara Turkcell'e nasıl taşınır?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell avantajları ve kampanyalarından faydalanmak isteyenler, başka bir hatta ise bu işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Turkcell online numara taşıma işlemiyle bu sorun aşılabilirken, yapmanız gereken ise oldukça basit.

Aşağıdaki linke tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurun ve telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunun girişini yapın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan formda hattınızın faturalı yada faturasız olarak tercihini yapıp, geçmek istediğiniz tarifeyi belirleyin. Yapmanız gereken işlemler oldukça basit ve oldukça kolay.

 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Şimdilik vodafone daha hesaplı gibi (:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt