Turkcell MaxiPlus 5 yardım lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell MaxiPlus 5 yardım lütfen..
Arkadaşlar 3 gün önce Turkcell MaxiPlus 5 telefona Android 4.0 ıcs yüklü. ama içinde birsürü turkcelın kendı programları var. ve ben telefonun arayüzünü beğenmedıgım için go launcher yükledım işte bu yuzden telefon çok kasıyor. bunun için ne yapmam gerekır yanı hem o programları kaldırmak ıstıyorum hemde güzel bı arayüz. bıraz araştırdım forumdan rom root yükleme ışlemı gıbı bısey. lütfen yardımcı olun

- - - Eklendi - - -

yokmu yardımcı olabilecek biri :(

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
abi 50 kişi okumuş biride çıkıp bısey demıyo barı yok öyle bısey deyın o telefona rom yok deyınde bende dakka bası sıteye bakmıyım.

aslanmali

Üye
abi 50 kişi okumuş biride çıkıp bısey demıyo barı yok öyle bısey deyın o telefona rom yok deyınde bende dakka bası sıteye bakmıyım.
telefona rom var ama denemek lazım ben bulmuştum ancak ingilizcem yetersiz ve acemi olduğum için yapamamıitım eğer sen yapabilirsen verebilirim

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardesim bi sen duyarli ciktin. link at biraz inceliyim

aslanmali

Üye

işte burda var bu tel bildiğim kadarıyla zte blade 2 kolay gelsin yaparsan banada haber ver

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardesim sagol

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
sanmıyorum kardesım baktım ama ıng zaten çevırdım ama yınede anlamadım çok zor bu durumda

aslanmali

Üye
sanmıyorum kardesım baktım ama ıng zaten çevırdım ama yınede anlamadım çok zor bu durumda
hımm peki bişey sorucam sn fotoğraf çekmek içij kameraya girerken böle tık diye bi ses geliyomu çektikten sonrada kameranın ordan tık diye bi ses geliyo

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardeş konu açıp 50 kişiye bakmak yerine üst konulara baksan cevabını bulacaksın.
hem zaman kazanacaksın hemde konu kirliliği yapmayacaksın.

aslanmali

Üye

kardeş konu açıp 50 kişiye bakmak yerine üst konulara baksan cevabını bulacaksın.
hem zaman kazanacaksın hemde konu kirliliği yapmayacaksın.
bu konu hiçbi yerde yok telefon yeni daha

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bu konu hiçbi yerde yok telefon yeni daha
bu olay telefonla alakalı değil android'le alakalı.
şu konuyu oku: www.maxicep.com/android-genel-destek/android-kullanim-kilavuzu-yeni-baslayanlar-puf-noktalar-cihaz-gelistirme-4-654003.html#post4995184

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
hımm peki bişey sorucam sn fotoğraf çekmek içij kameraya girerken böle tık diye bi ses geliyomu çektikten sonrada kameranın ordan tık diye bi ses geliyo
hayır öyle bısey olmuyo

- - - Eklendi - - -

bu olay telefonla alakalı değil android'le alakalı.
şu konuyu oku: www.maxicep.com/android-genel-destek/android-kullanim-kilavuzu-yeni-baslayanlar-puf-noktalar-cihaz-gelistirme-4-654003.html#post4995184
telefonla alakalı kardesım rom yok bu telefona bulamadım

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
GO Launcher kasıyorsa Holo Launcher 'i dene. GMini de bile 0 kasma :oke:
Programlar için de root veya rom şart. Telefon yeni olduğu için biraz zaman tanı ve alışmaya çalış :)

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardesim denicem

aslanmali

Üye
sagol kardesim denicem
ya kamera açılırken kapanırken tık diye 1 defa bi ses geliyo sanki araştırdım özellikten dolayı oluyormuş telefonlarda hiç barkod okuyucu denedinmi sen dikka et geliyo heralde

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
aynen sımdı baktım gelıyo sankı barkod okuyucuda yüklü telde çalışıyo ışe yarıyo

aslanmali

Üye
aynen sımdı baktım gelıyo sankı barkod okuyucuda yüklü telde çalışıyo ışe yarıyo
eet bendede var geliyo tık diye bi ses kameranın ordan demekki bi noktaya odaklandığı için bi daha aılınca mercek yön değiştirince geliyo ses

ahmetqd

Üye
arkadaşlar z4root die bi program var onu denedim ama sonuç alamadım bende maxiplus 5 kullanıyorum çoğu yöntemi denedim.. :(

aslanmali

Üye
arkadaşlar z4root die bi program var onu denedim ama sonuç alamadım bende maxiplus 5 kullanıyorum çoğu yöntemi denedim.. :(
ben rom yüklemeyi buldum ama ingilizce ve karışık olduğundan yapamadım

Üst Alt