Turkcell Maxi Plus 5 Android

Sponsorlu Bağlantılar

gariipp

gariipp

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Maxi Plus 5 Android
Benim nokia c5-03 üm var ve android işletim sistemine geçmek istiyorum babamın hattı faturalı ve geçen reklamda Turkcell Maxi Plus 5 gördüm aylık 5 tlye alcam ilk akıllı telefonum olcak sizce almalımıyım bütcem kısıtlı olduğu için en mantıklı telefon bu geldi bana size göre nasıl ?

firat1231

firat1231

Üye
aylık 5 tl dıyosunda gıt bı sor onun baska bır kazıgı olmasın.ıyıce arastır

Kerim.

Kerim.

Üye
O telefon güzel değil bence.tavsiye etmem

amcalu1

amcalu1

Üye
Bence alınabilir de aylık 5 tl diye kampyanya ile alma

firat1231

firat1231

Üye
turkcell den telefon alnmaz neden dersen.yorumları okuyorum play store da t20 sı falan olanlar uygulama acılmıyo yok zart zut

badmus

badmus

Üye
o telefonu tavsiye etmiyorum. onun yerine ace , ace2 , wonder , galaxy s alirsan daha dogru bi secim yapmis olursun.

fanyking

Üye
iyi bir tel

-Emre

-Emre

Üye
O aylık 5 tl deildir. Her ay artıyordur bence.

3onur5

3onur5

Üye
o aylık 5tl sadece cihaz fiyatı oluyor onun yanında dakika internet sms falanda oluyor yani paket alman gerek öylece 5 liraya verimiyorlar yani 25+5 tlü

birde link vereym aşağı doğru inersen fiyatları görebilirsin en ucuz 50 lira ödüyorsun 12 ay da 600 liraya daha iyi bir android alabilirsin

amcalu1

amcalu1

Üye
o aylık 5tl sadece cihaz fiyatı oluyor onun yanında dakika internet sms falanda oluyor yani paket alman gerek öylece 5 liraya verimiyorlar yani 25+5 tlü

birde link vereym aşağı doğru inersen fiyatları görebilirsin en ucuz 50 lira ödüyorsun 12 ay da 600 liraya daha iyi bir android alabilirsin

Doğru diyorsun bide taahhütle birşey alınmaz

esmeerr

esmeerr

Üye
Bende t20 var iki aydir kullaniyorum arkadastan aldim ikinci el 18 ay daha garantisi var 250 ye aldim daha once hic android kullanmamistim tek kelimeyle android isletim sistemi mukemmel yok boyle birsey t20 de fena degil nfc dlna olmasi cok guzel bu ozellik s2 de vb. Telefonlarda var bence eger ramina romuna hafizasina bak iyiyse hic dusunme bu arada hattim vodafone yani baska hatlarlada kullanabiliyorsun

esmeerr

esmeerr

Üye
Simdi ozelliklerine baktim 512 ram 800 mhz islemci 4 gb dahili hafiza android 2.3 fiyatini bilmiyorum ama 500 ustuyse galaxy wonderda yada neo v de alabilirsin wonderda arti olarak 1400 mhz islemci var ice cream yok neo v 1000 mhz ice cream var ama dahili hafizasi az ben durumun varsa wonder derim ama yinede sen bilirsin

gariipp

gariipp

Üye
    Konu Sahibi
benim babamın paketi gold paket her ay ek 5tl ödüycez sadece okadar yani başka bişey yok

6303

Üye
Ben kulandım oyunda donma oldu

Üst Alt