Turkcell kontöre zam yaptı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell kontöre zam yaptı.
turkcell 100 ve 250 kontörlere 23.08.2008 tarihinden itibaren zam yaptı

25 kontör * 4,5 YTL
50 Kontör * 8,25 YTL
100 Kontör 17 YTL
150 Kontör 25 YTL
250 Kontör 39 YTL
500 Kontör 71 YTL
1000 Kontör 130 YTL

ilo53

ilo53

Üye
gıttıkce pahalanıyo

Salihyet

Salihyet

Üye
YUUUUH !!!:nono:

can karayel

can karayel

Üye
ben avea kullandığım için beni çok rahatsız etmiyo
:ehe

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi

cool_eagle

Üye
yuh yaa bu ne. numara taşınabilirliği çıktı, indirim yerine zam yapıo hadi hayırlısı:nono:

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:vur GECENLERDE TÜRKCELİN ZAM YAPACAGINI AMA BU ZAMMIN BAYRAMA YAKIN YAPACAGINI SÖYLEDİM ARKADAŞLARIMIN HEPSİ YUH DEDİ BIRAKIRIM TÜRKCELİ DİYOR :) AMA ÜZGÜNÜM TÜRKCELDE BENİ YANILTI DAHA BAYRAM 35 GÜN VAR ADAMLAR ŞİMDİDEN GÖZ YAŞLARINA BAKMADAN ZAM ARTIK KÖNTÖRDE BULMAK ZORLAŞTI TEKEL YAPIYORLAR.BEN ALIŞTIM ALIŞMAYAN DÜŞÜNSÜN KURBAN BAYRAMINA 100 KÖNTÖR 19-21 ARASI 250 KÖNTÖR 45 CİVARLARINDA OLACAKTIR.SAYGILARIMLA EY BÜYÜK TÜRK MİLLETİ DAMARLARINDAKİ KAN ASİL TERSANELERİ GİRİLMİŞ DAHA COK VARDA ANLATMAYAYIM.BAŞKALARIDA ELEŞTİRSİN AMA NAFİLE.ÇÜNKÜ BİRLİK YOK BAKIN BİRLİK OLSUN FİYATLAR HOOP DÜŞECEKTİR EMİNİM BİR ŞEYE TALEP YOKSA KAMPANYALARLA VE UCUZLUKLA BU RANTI YÜKSELTMEYE VE MALI SATMAYA CALIŞILIR AMA MÜŞTERİ VAR 35 MİLYON ABONE E YÜKLEME ZORUNLULUGUDA VAR HAYIRLISI OLSUN .:megafon:

eQooo

eQooo

Üye
yeter yaa.................

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
TurkCell değil KazıkCell mübarek... Her ne kadar KampüsCell li olsam da kontör fiyatlarının bu kadar uçuk olması bana çok saçma geliyor...

duzcelı081

Üye
bende turkcell kullanıyorum ama ınanın sırf sınır oldugumdan 2aydır kontor almıyorum tabı bu ay almak zorundayım ama olsun 2ay protesto ettım turkcelı:)arkadas avea kullanıyomus sankı avea cok farklı oda 25 mılyon 150 kontoru onuda kullandım ne oldu sankı yedıgımız kazıkla kalıyoruz

adil_can

Üye
Kötü haber ama bilgi icin sağolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt