Turkcell kısa kodlar (en az 50 tane)

Sponsorlu Bağlantılar

pegasus7

pegasus7

Üye
bilgilendirdiğin için çok teşekkürler çok işime yaradı yalnız bi sorum olacak ben mesela istediğim bi numarayı engellemek istiyorum yani beni aradığında meşgul veya ulaşılamıyor görünmek istiyorum acaba bu mümkünmü acaba şimdiden teşekkürler....:sn:???

S60 proğramlarına dahil olan Kara Liste adı altında bir proğram var bununla istediğin kişi veya kişilerin seni rahatsız etmesini engelleyebilirsin. En azından bu proğramı cep telefonun destekliyor ise kurarsın ve belirlediğin kişi ve kişiler seni aradıklarında sana ulaşamazlar. Her aradıklarında meşgul tonu duyarlar...

Ben özellikle bu "Kara Liste" proğramını kullanıyorum. :oke:

umitaskin84

umitaskin84

Üye
Allah cc razı olsun sayın moderatör:kop::P:

giZem_iSt

giZem_iSt

Üye
teşekkürler..=) çok faydalı oldu..

ltfllh

ltfllh

Üye
saol kardeş güzel paylaşım

aquSTine^

aquSTine^

Üye
müthiş olmuş teşekkürler

g_s1992

g_s1992

Üye
süper olmuş bunların hepsini aklımda tutamayacağımdan bazılaını kaydettim sağol

becool1982

Üye
cok tsk ler kardes cok lazımdı.sayende eksıklıklerı gıdermıs oldum.allah razı olsun

ALPARS™

ALPARS™

Üye
sağolasın

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
saoLL Walla Benm İlgi alanım :D

nazlihilal

nazlihilal

Üye
teşekkürler

arslansem

arslansem

Üye
10 numara olmuş eline sağlık ;)

xxxKessxxx

xxxKessxxx

Üye
tşkLerr...

Fissherman

Üye
eline sağlık...

darülmendep

darülmendep

Üye
Sem ayın üyesi olmuş:D

NoScatter

NoScatter

Üye
teşekkürler

ceza_1287

Üye
peki aveada da Iptal etmek için #002# yazmamız yeterli mi ?

mustafahurma

mustafahurma

Üye
Bunların tamamını ben bılıyordum ama bılmeyen arkadaslar ıcın ıyı olmus ellerıne saglık tesekkurler

sek810i

Üye
Sırf bu konuya tesekkür etmek icin üye oldum.
Teşekkürler. Sms engelleme cok işime yaradı. Avea hattımı sms alımına kapatmak icin birçok kez müşteri hizmetlerini aradım. Yasal olarak engelleyemiyoruz, böyle bir sey mümkün degil, kapatamiyoruz falan bir sürü sey söylediler. Gerçekten yasal olarak bir engel olup olmadığını öğrenmek icin Turkcell hattımdan müşteri hizmetlerini aradım, istedigim taktirde sms alımını kapatabilecegimi söylediler.. Yani Avea müşterisine yalan soyluyor :) niye bu işlemi yapmadıklarını hala anlayamadım. Zaten zorunluluktan kullanıyorum. Yakinda iptal edecem. Insanı çileden çıkarmakta birebir.. Neyseki burada bulabildim sms engellemeyi..
Bir de merak ettiğim, bu kodlar neden operatörlerin sitesinden yayınlanmıyor?

menderes_45

menderes_45

Üye
çok büyük bi paylaşım elinee sağlık arkadaşım

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sırf bu konuya tesekkür etmek icin üye oldum.
Teşekkürler. Sms engelleme cok işime yaradı. Avea hattımı sms alımına kapatmak icin birçok kez müşteri hizmetlerini aradım. Yasal olarak engelleyemiyoruz, böyle bir sey mümkün degil, kapatamiyoruz falan bir sürü sey söylediler. Gerçekten yasal olarak bir engel olup olmadığını öğrenmek icin Turkcell hattımdan müşteri hizmetlerini aradım, istedigim taktirde sms alımını kapatabilecegimi söylediler.. Yani Avea müşterisine yalan soyluyor :) niye bu işlemi yapmadıklarını hala anlayamadım. Zaten zorunluluktan kullanıyorum. Yakinda iptal edecem. Insanı çileden çıkarmakta birebir.. Neyseki burada bulabildim sms engellemeyi..
Bir de merak ettiğim, bu kodlar neden operatörlerin sitesinden yayınlanmıyor?

sitemizde devamlı aktif bir üye olmanızı bekliyor.

Üst Alt