Turkcell Kim Aramış servisi üyelik iptali nasıl yapılır

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell Kim Aramış servisine üye olanlar üyelik iptali işlemini hangi şartlarda gerçekleştirebilir merak ediyorlar. Turkcell Kim Aramış servis iptaliyle ilgili detaylar makalemizde.

KimAramış servisi ile ayda 0,99 TL’ye, ulaşılamaz olduğunuzda, “kimler aramış, kaç kez aramış” gibi soruların cevapları bir SMS’le cebinize gelir.

Nasıl İptal Ederim?
Kim Aramış SMS Servisi’ni iptal etmek için, IPTAL KIM yazıp 2222’ye SMS göndererek ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatım Kolay kampanyası kapsamında tarifenizin hediyesi olarak Kim Aramış Servisi’nden ücretsiz yararlanıyorsanız, ücretsiz KimAramış Servisi’ni iptal etmek için IPTAL KIM yazıp 7080’e ya da 2222’ye gönderebilir ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Kullanıma açma/iptal işlemleri 1 gün içinde en fazla 3 kez yapılabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt