Faturasız Turkcell Kart Kayıt Kampanyası 2 gb hediye

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
TL veya paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın. Kredi kartı veya banka kartınızı kaydetmek için tıklayın.Kampanyadan yararlanabilmek için önce kredi kartı veya banka kartının kaydedilmesi, ardından kayıtlı kartla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr’den TL veya paket yüklemesi yapılmalıdır. Yüklemeyle birlikte kampanya faydası da otomatik tanımlanır.Her müşteri kampanya faydasından 1 defa faydalanabilir., Hediye 2 GB geçerlilik süresi 7 gündür. Paket 7 günün sonunda yenilenmez ve sunulan faydalar sonlanır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
779
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
274
yeumyang
yeumyang
Cevap
3
Görüntüleme
262
ismail
yakup6203
Cevap
11
Görüntüleme
657
yakup6203
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
376
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt