Turkcell kampanyalarını ve tarıfelerını sen yapsan, nasıl kampanya ve tarıfeler yapardın?

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell kampanyalarını ve tarıfelerını sen yapsan, nasıl kampanya ve tarıfeler yapardın?
Arkadaşlar. Turkcellin çıkardığı kampanyaları bir çoğumuz beğenmiyoruz. Şimdi size soruyorum. Kampanyaları siz yapsaydınız, nasıl bir kampanya yapardınız. Işi abartmadan. Olabilecek kampanyalar ve tarifeler üretin. Şartlarını da yazmayı unutmayın. Bu konunun linki en sonunda TURKCELL COZUM MERKEZINE YOLLANACAKTIR!

imece iletişim

imece iletişim

Üye
cok güzel tebrik ederim.paylaşımlarımı ilerleyen günlerde acıklayacam............

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:sn: kimse cevaaap yazmıyor..... hayrettttt....... :megafon:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
bn olsam dakıkası 10 kontor yapardım

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ben az paraya çok hizmet yapar ve ülkemiz insanının dertlerine çözüm arardım. ama belli bir tarife falan düşünmüş değilim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle sabit bir sms paketi tarifem olurdu. Mesela 30 kontöre 3000 sms'in sürekliliği gibi.

Kullanıcılara her ay 5 dk'lık şebeke için koşulsuz şartsız hediye verirdim. E-bülten vs oluyor diye düşünmeyin bunu sabit olarak. Bunun tarihini de hattı aldığım gün olarak belirlerdim.

Bu saatte bu kadar geliyor aklıma. :oke:

__Midas__

__Midas__

Üye
sabit bir sms paketi kesinlikle olurdu şebeke içi ve şebeke dışı olmak üzere, kontör alma şartıyla ve bu paketten faturalı hatlarda yararlanmalı tabiki,
tarifeye göre değişir ama süre genç abonelere 10 dakikası 1 kontör şu an baya iyi,
ayrıca tüm bonelere yıllık belli bir saat verirdim varsayalımki 10 saat heryöne bu paketin içinden istediği zaman istediği kadar zamanı alsın ve kullansın.
ben turkcell in tarifelerini beğeniyorum ama sadece sms eksiklği var ,özellikle faturalılara:(

imece iletişim

imece iletişim

Üye
vay eb yorumlar hiç iç acıcı değil 100 yükle 1000 köntör kazan 6 60 6 ay her yöne 60 dk bedava koşul tabiiki 100 köntör yükleme 250 köntör yükle 500 köntör ayda harcama daha cok vaktim ypk sonra devam inşallah. saygılarımla eleştirilere ve yorumlara acık
:)I

piri.reis

piri.reis

Üye
o kadar da değil. (günümüz şartlarına göre)

ileriki yıllarda olabilir.

mami_cavus

Üye
100kb internet 1 kntr cok fazla 1mb 1 kntor yapardım

ilo53

ilo53

Üye
150 kntr yukleyene aylık 100 mb ınternet 1 saat konusma aylık 300 heryone mesaj
250 yukluyene aylık 125mb 2 saat konusma heryone 500 sms konbara konturude ıcınde

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
150 kntr yukleyene aylık 100 mb ınternet 1 saat konusma aylık 300 heryone mesaj
250 yukluyene aylık 125mb 2 saat konusma heryone 500 sms konbara konturude ıcınde

Bence sen bedava kontör sat daha mantıklı :D:D

ennes2

ennes2

Üye
ben olsam sms 300 yada sms 3000 paketlerini faturalı hat içinde yapardım

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
bence kesinlikle internet paketlerinde ucuzlamaya gidilmeli... 50kb 1kontür çok fazla cidden.. bilgisayardan nete girmek istesek bile kimse girmez bu şartlarda... bunun dışında limitli adsl gibi bişey yapılsa bence süper olur. telefoumu bluetoothle ya da kabloyla falan bağlayıp istediğim yerde adsl varmış gibi nete girmek isterim doğrusu.. şuanki adsl satıcılarına da rakip olarak çıkar. belki bir adım öne bile geçer...

imece iletişim

imece iletişim

Üye
Bence sen bedava kontör sat daha mantıklı :D:D

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
bence kesinlikle internet paketlerinde ucuzlamaya gidilmeli... 50kb 1kontür çok fazla cidden.. bilgisayardan nete girmek istesek bile kimse girmez bu şartlarda... bunun dışında limitli adsl gibi bişey yapılsa bence süper olur. telefoumu bluetoothle ya da kabloyla falan bağlayıp istediğim yerde adsl varmış gibi nete girmek isterim doğrusu.. şuanki adsl satıcılarına da rakip olarak çıkar. belki bir adım öne bile geçer...

Bence böle bir sistem için daha Türkiye hazır değil... 3G ye geçiş bile olay oldu :)

Ama ben olsam Aveanın 9 kontör e 5 MB internetine (haftalık) benzer bir şey yapardım...

basrimutaf

basrimutaf

Üye
her yöne 10 dksaı 1 kontor.
yuklediğinin 2 katı şebeke içi kontor kazan.
her yöne 1000 sms her 100 yuklemede.
cepten internet bedava.
mms 1 kontor.
KDV ve ÖİV yide kaldırırdım..

NE GÜZEL OLURDU :)

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
her yöne 10 dksaı 1 kontor.
yuklediğinin 2 katı şebeke içi kontor kazan.
her yöne 1000 sms her 100 yuklemede.
cepten internet bedava.
mms 1 kontor.
KDV ve ÖİV yide kaldırırdım..

NE GÜZEL OLURDU :)

Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa :):)

Keşke Turkcell'in sahibine üst üste piyango filan vursa bütün her şeyi bedava yapsa :D:D

basrimutaf

basrimutaf

Üye
R_A_P_S_T_A_R

R_A_P_S_T_A_R

Üye
bence türkcell internet konusunda cok düsük hizmet veriyor günümüzde bilgisayara girmeden telefondan internete girmeye kalksak dünyanın kontorünü ödüyoruz bence
100 kontor yukleyene 1 ay boyunca 50 mb internet
150 kontor yukleyene 1 ay boyunca 150 mb
250 ve üzeri yükleyene 2 ay boyunca 1 gb internet
bunun dışında kontör yüklemeden abonelik şeklinde
mesela 40 kontöre 100 veya 150 mb
mesaj konusundada sadece turkcell ici olmayacak bence kontor ucretını bıraz daha arttırsınlar 50 kontore her yone 1 ay boyunca 10.000 sms gibi

Üst Alt