Faturasız Turkcell hız kısıtlaması

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell hız kısıtlaması
Internet kullanimlari icin hiziniz kisitlanacaktir. B002
Böyle mesaj geldi hattı alalı 1 ay olmadı 4.5g ile hız testi 10mbps saniyede bilerek hızı düşürdüler birdaha bu operatörü kullanmayacağım

yeumyang

yeumyang

Moderator
Neden hızınızı düşürdüler m temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz kullandığınız tarife paket ile alakalı olabilir

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben yıllardır Turkcell kullanıyorum. İnternet kalitesi ve hızı en iyi ve en yüksek olan tek operatör. Bugüne kadar hiç böyle birşey görmedim. Ara Turkcell i sor yanlislik olmuştur.

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
adamlar durduk yere hızını kesecem demez ya kota aşmıştır ya düşük tarife kullanıyorsundur ya da @KomiserMemoli_12 nin dediği gibi yanlışlık olmuştur 5 senedir turkcell iyim hiç sıkıntı yaşamadım

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Mobilde hız artırma düşürme yok bildiğim kadarı ile paketi aşmazsan. Baz istasyonuna ne kadar yakından o kadar hizli geliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Muhtemelen Paketle Alakalı Ben Uploadda Trabzonun Dağında 40 45 Mbps ye Kadar Çıkıyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Saniyede 10 megabayt download 1 MB upload şuan
Valla Ben Merkezde Bile Değilim Allah'ın Dağında Ciddi Hız ALıyorum ve 4.5G Tam Çekmiyor Bile.

Hatta Telefonu Paylaşıma Açıp İnternete Video Yüklüyorum :D Diğer Türlü Evdeki İnternet Yüklemiyor :D

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Valla Ben Merkezde Bile Değilim Allah'ın Dağında Ciddi Hız ALıyorum ve 4.5G Tam Çekmiyor Bile.

Hatta Telefonu Paylaşıma Açıp İnternete Video Yüklüyorum :D Diğer Türlü Evdeki İnternet Yüklemiyor :D
Bilerek kısıtlandı hattı ilk aldığımda böyle değildi

Da®kness

Da®kness

Üye
Ben vodafone ve turkcell ile hiç yüksek hızlarda internet kullanamadım. 3 yıl önceye kadar izmir de yaşarken dahil şimdi de Manisa'dayım. Hız testi yapıp forum sitelerinde atıyorum "24 megabit, 50 megabit,100 megabit hız alıyorum" diyenlerin aksine farklı farklı cihazlarla deneyimlerim hep 3G kalitesinde oldu. Hatta bazen 3G daha hızlı çalıştıği oluyor. TT Mobil de de şebeke sıkıntıları oluyor. Ama sinyal iyi iken 24 megabit ve biraz üstü hızlara kadar gördüm. Bence haber olsun diye yapılan operatör hız testleri reklamdan başka bişey degil. Hızlar en üst tarife (faturalı,platinyum, red gibi) kullanıcılara veriliyordur. Bu tür bir tarife kullanmadım ama "Parayı veren düdüğü çalar" yada "Ne kadar ekmek, o kadar köfte" sözü operatörlerin reklam sloganı olması gerek. Daha gerçekci olurdu...

• Beğen
Tepkiler: z.turk30
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben hız konusunda hiç sorun yaşamadım. 4G de gayet hızlı.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
5.kat benim ev
Sokakta hız testi yaptım böyle çıktı