turkcell hat yardım

Sponsorlu Bağlantılar

emre_sekmen

Üye
    Konu Sahibi
turkcell hat yardım
arkadaşlar benim hattan devamlı kontör gidiyo sanırsam bir yerlere obone olmuşum bu obonelikleri nasıl kaldırıırım bir yardım etseniz çok makbule geçiçek şimdiden teşekürler

cool_eagle

Üye
arkadaşlar benim hattan devamlı kontör gidiyo sanırsam bir yerlere obone olmuşum bu obonelikleri nasıl kaldırıırım bir yardım etseniz çok makbule geçiçek şimdiden teşekürler

4440532 yi ara üye olduğun herşeyi öğren ;)

liberated23

Üye
Müşteri hizmetlerini ara nasıl iptal edeceğini söylerler..

emre_sekmen

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar

Doğan

Üye
müşteri hizmetlerini ara 4440532 müşteri temsilcisine durumu anlat o size söyliyecektir nereye abone olduğunuzu iptal ettirmek istiyorum dersiniz iptal edilir :)

sweety_boy_43

Üye
heh sana bı fıkır soylıyım hıc bır yere abone olmadıgını soyle ıptal etsınler...
sonra kntrlerını gerı gondermelerını soyle gondermezlerse operatordegsıtrecegını soyle ozmn gonderırler basıma geldıde oyle bılıyorum ...
vodafoneden turkcelle gecmıstım hıc bır abonelıgım yoktu aniden mesaj geldı logizmo.com dan 16 kntr cektıler aradım operator degsıtrecegımı soyledım 50 kntr ıade ettıler ustelık abonelıgıde ıptal ettıler..
ıyı forumlar

faruk66

Üye
Parça kontor yukletmiştim 2 saat olmuştu gelmedi sonra telefoncuya gittim gelmedi dedim.Aboneliginiz olur dedi ondan olabilir dedi. Bende müşteri hizmetlerine oldugu gibi anlattım. Abonelik varsa iptal etmek istiyorum dedim. Onaylıyormusunuz diye sordu bende onayladım, çok geçmeden kontorlerim gönderildi. Böyle durumlarda MusteriHizmetleri aramakta fayda var.

Üst Alt