Turkcell Hat Bloke Oldu Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Hat Bloke Oldu Yardım!
Merhaba , Ben Dün Turkcell/Turktelekom Europe Hattında Olduğumdan Kontör Sorgulamak İçin Lifecell İndirdim.Telefon Numaram ve Şifremle Giriş Yaptım.Sonra
Kişisel Bilgilerim->Sim kart bölümüne girdim ordan yanlışlıkla sim kartını bloke ettim bugün o sim kart kilitlemeyi kapattım, kapandı.Fakat Hat Gözükmüyor Telefon görüyor Ama Arama Falan Yapamiyorum

Hat gözüken kısımda normalde turkcell/turktelekom yazıyordu( yani lifecell e girdiginden turkcelldir bi arada 9090nı mı ne aramıştım turkcell europe sizinki demisti)
şimdi yalnızca acil çağrılar için diyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

yeumyang

yeumyang

Moderator
Başıma hiç gelmedi hattınız Almanya hattı galiba Turkcell sitesinde şöyle bir bilgi var bir deneyin

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Başıma böyle bir şey gelmişti diye hatırlıyorum. hatta üstte yalnızca acil ça... gibi bi şey yazdığını da hatırlıyorum biraz. çözümü büyük ihtimal var. hattı bi çıkartıp tekrar tak düzelebilir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Başıma hiç gelmedi hattınız Almanya hattı galiba Turkcell sitesinde şöyle bir bilgi var bir deneyin
Evet hocam almanya hattı
Başıma böyle bir şey gelmişti diye hatırlıyorum. hatta üstte yalnızca acil ça... gibi bi şey yazdığını da hatırlıyorum biraz. çözümü büyük ihtimal var. hattı bi çıkartıp tekrar tak düzelebilir
Hocam ablam dün kendi hattını taktı telefona çalıştı , ben şimdi okuldan geldim baktım Almanya hattını tekrar takmış hala yalnızca acil çağrılar için diyor
Hocam Yardım Edecek Yok mu Belki Kızacaksınız Şimdi Ama...

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
yeumyang

yeumyang

Moderator
buradaki işlemleri denediniz mi

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
buradaki işlemleri denediniz mi
Hocam orda ne yapcağımı anlamadım ki...Hem hocam mesele 9090 yazıyorum aramaya tikliyorum mobil ağ kulanilmiyor Diyor.Ha eskinde bazen arama yapmıyordu çünkü kontör yoktu ve yukarıda Turkcell/Turktelekom Yazıyordu.
Hocam YouTube dan birkaç yöntem denedim hepsi aynı diyor ağ operatörlerime gir ordan kendi hattini sec fakat oraya girip dediklerini yaptigimda da avea vodofone çıkıyor turkcell de çıkıyor ama turkcel secilmiyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam orda ne yapcağımı anlamadım ki...Hem hocam mesele 9090 yazıyorum aramaya tikliyorum mobil ağ kulanilmiyor Diyor.Ha eskinde bazen arama yapmıyordu çünkü kontör yoktu ve yukarıda Turkcell/Turktelekom Yazıyordu.
Hocam YouTube dan birkaç yöntem denedim hepsi aynı diyor ağ operatörlerime gir ordan kendi hattini sec fakat oraya girip dediklerini yaptigimda da avea vodofone çıkıyor turkcell de çıkıyor ama turkcel secilmiyor
Okumadığını düşünüyorum çünkü anlatım mevcut orada.
Sitede;
**05*PUK numarası*yeni PIN numarası*yeni PIN numarası# arama tuşuna basınız. Bu işlemi 10 defadan fazla yanlış yapmanız durumunda, SIM kartınızı değiştirmeniz gerekir.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Okumadığını düşünüyorum çünkü anlatım mevcut orada.
Sitede;
**05*PUK numarası*yeni PIN numarası*yeni PIN numarası# arama tuşuna basınız. Bu işlemi 10 defadan fazla yanlış yapmanız durumunda, SIM kartınızı değiştirmeniz gerekir.
Hocam işte orda **05* yapip arama tuşuna bastım mobil ağ kullanilmiyor dedi yine , puk kodu falan almanya da , telefon kullaniliyor ama sadece arama falan olmuyor hat olmuyor offf. Hocam düşünüyorum acaba lifecell e tekrar girip sim kartini devre dışı bırakıp tekrari acsam

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Senin durum maalesef bu şekilde çözülmez. Hat sahibi gidip durumu anlatırsa açılmasını sağlayabilir tekrar, yada bilgi almak için gidip sende sorabilirsin sana yanlış bilgi vermezler.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Senin durum maalesef bu şekilde çözülmez. Hat sahibi gidip durumu anlatırsa açılmasını sağlayabilir tekrar, yada bilgi almak için gidip sende sorabilirsin sana yanlış bilgi vermezler.
Hocam Turkcell Bayisine mi???

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Müşteri hizmetlerini farklı bir numaradan arayıp sorunu ve ne yaptığını anlatırsan sana yardım edebilirler.

Üst Alt