Turkcell esrarengiz mesaj problemi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Defrinex

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell esrarengiz mesaj problemi...
Öncelikle herkese merhabalar,

Kız arkadaşım telefonu bozulduğu için idareten Nokia 1100 almış ve büyük bir problem ile karşı karşıyayız. Aynı zamanda hattını da değiştirmiş ve eski hatta, bu anlatacağım sorunun mevcut olmadığını da belirtmek isterim. Kendisi telefonundan mesaj yolluyor ve mesaj tarafıma ulaşıyor buraya kadar herşey çok güzel. Ancak diğer mesajlarda ve standartlarda olması gerektiği gibi mesajın gelen kutusuna düşmesi gerekirken Popup şeklinde direkt olarak telefon ana ekranında açılıyor ve kapattığım anda mesaj kayıplara karışıyor. Arada sırada da mesajı atmasına rağmen mesajın geldiğini belirten menü tuşunun ışığı yanıp sönüyor ve kilidi açtığımda ne mesaj var nede başka birşey. Ve ne hikmetse 2. problem geceleri ilk problemde gündüzleri oluyor. Hiç normal bir şekilde mesajın gelen kutusuna düştüğünü görmedim ancak diğer numaralardan gelen mesajlarda hiçbir sorun yok. Ve sorun olan hat mesajı kime gönderirse göndersin hepsinde ilk sorun mevcut. Bende ise iki sorun birden. Karmaşık anlattığımın farkındayım ancak sorunu azıcık olsada anlayan biri varsa aklındaki soruları sorsun ben açıklama yaparım. Umarım çözümü bilen birisi vardır.

İyi Forumlar.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Mesaj ayarlarında mesaj biçimi metin olarak ayarlanmış mı oraya bakın?
Benim şu anlık aklıma ilk gelen bu

Defrinex

Üye
    Konu Sahibi
Ne yazık ki çözüm bu değil, yok mu başka bilir kişi ?

Erdi_-

Erdi_-

Üye
Hızlı mesaj ve metin mesajı şeklinde iki seçenek olması gerekiyor.Hızlı mesaj da gönderilen mesaj pop-up şeklinde anasayfa da belirirken,diğer mesaj normal şekilde gidiyor.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Hızlı mesaj ve metin mesajı şeklinde iki seçenek olması gerekiyor.Hızlı mesaj da gönderilen mesaj pop-up şeklinde anasayfa da belirirken,diğer mesaj normal şekilde gidiyor.

Gayet mantıklı, bu olabilir :oke:

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
esranrengizmiş hakkaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt