Turkcell Dergilik indir, 1 GB interneti bedavadan kazan


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell hazırladığı yeni kampanyası ile birlikte Dergilik uygulamasını indirecek olanlara yeni bir kampanya sunuyor. Turkcell Dergilik uygulamasını indirenler, 1 GB internet paketinin ücretsiz olarak sahibi olma imkanına erişiyor. Sizde Turkcell Dergilik uygulaması indirin, bedava 1 GB internet paketi sahibi olun.

Turkcell dergilik ile alakalı daha önce paylaştığımız makale olan Turkcell Dergilik 2 GB Bedava internet Paketi sayesinde 2 GB internet kazanabiliyorduk, bu pakette ise 1 GB bedava internet kazıyoruz, kazanmış olduğumuz interneti ise 1 hafta boyunca kullanabiliyoruz.

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem sadece “Dergilik” uygulamasını indirerek uygulama içerisine ilk defa ücretsiz olarak giriş yapan kullanıcılara bedava 1 GB internet hediye edilecektir.

  • Turkcell dergilik bedava internet sahip olabilmek için kullanıcılar 30 Eylül 2018 tarihine kadar uygulamayı indirerek giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Kampanya katılımı gelen mesaj ile başlamaktadır.
  • Turkcell bedava internet için dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapan kullanıcılara hediye edilmektedir, daha önceden girmiş iseniz bu hediyeden yararlanamazsınız.
  • Kampanya’ya katılmak için Turkcell Dergilik uygulamasına abone olmanız gerekmemektedir.
  • Turkcell dergilik bedava internet kampanyasından ön ödemeli ya da faturalı tüm kullanıcılar yararlanabilir.
  • Paket biter ise sizlere bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.
  • Kampanya katılım sonrası 1 hafta geçerli olmaktadır, tamamen ücretsizdir.
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt