Turkcell AYDA 3 TL'ye SINIRSIZ INTERNET protestosu!!

phasan

Üye
bence hiç iyi degil vodafon bile bundan hızlı

3tl ucuz gibi görünsede bu pakete göre çok pahalı face paketi alın daha mantıklı

metal-23

Üye
Protesto etmenin saçmalık olduğunu söyleyenler bence kesi Turkcell çalışanları herhalde.Sizin müşteri memnuniyeti umrunuzdamı sanki.Sömürün milleti sömürebildiğiniz kadar yalancılar!!!

gogis

Üye
arkadaşım zorla turkcell mi kullandırıyorlar size anlamıyorum. Değiştir hattını rahatla öyleyse. 3 liradan ne bekliyorsun? Ayrıca nimbuzz o hızla gayet rahat çalışıyor.

Konu Sahibi
Protesto etmenin saçmalık olduğunu söyleyenler bence kesi Turkcell çalışanları herhalde.Sizin müşteri memnuniyeti umrunuzdamı sanki.Sömürün milleti sömürebildiğiniz kadar yalancılar!!!

Aynen dostum. 5kbps hız nedir ya, 50 bari yapar insan. Dalga geçmek resmen. Bide utanmadan reklam çekmişler.

phasan

Üye
ben hiç begen medim

QUANTİN

Üye
bn arkadaşı sonuna kdr destklyrm.. Biraz saçmalayı kesinde turkcellin resmn müşteri ile dalga geçmesinin önüne geçin. Tabii biraz mantıgınz varsa...

adam sınırsız net demiyo ki burda paket aşım ücreti gelmesin diyo yani bizde kazık olmaz merak ediyosan bunu dene ek fatura gelcek mi gelmiycek mi gör diğer paketleride rahatlıkla kullanabil aşım sorunu olmadan bu bi politika aslında

Tepkiler: oguzalp44
Dalga geçer gibi 5kbps miş muhaha..vodafone daha insaflı en azından 96kbps baglantı hızı.. 5 nerdee 96 nerdee vodafone bundan x19 kat daha hızlı
kota aşıldıgında TURKcell ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(0.5kb/saniye)=40960sn=682dk=11,3 saat
kota aşıldıgında Vodafone ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(9,6kb/saniye)=2133sn=35dk=0,59 saat
dalgayı görün dalgayıı!

Hesabın yanlış. 96 kbps hızla 9,6kb/sn değil ortalama 12 kb/sn ile dosya çekersin.

phasan

Üye
türkcel dalga geçiyor

Konu Sahibi
Neden mail yağmuruna tutmuyoruz arkadaşlar turkcell'i?

Bilader üçün beşin lafını yapma burda düzelttiririzz.. ordaki mesajı aldıysan sıkıntı yok

phasan

Üye

bakın arkadaşlar adamlar sıze sınırsız net demıyor kı fazla para gelmemesı ıçın 5 kbs yapıyorlar hızı

MrExpert

Üye
ne protestosu beğen miyosan almassın..

Tepkiler: Dandanakan92
Ucuz etin yahnisi pek olurmuş. 3tl ye 1gb verecek halleri yok ya.
5tl ye 100 mb kampanyası var ondan al; işine gelmiyorsa aveaya, vodafone a geç.. Ben sınıra gelmem diyorsan adsl kullan.

Konu Sahibi
Ucuz etin yahnisi pek olurmuş. 3tl ye 1gb verecek halleri yok ya.
5tl ye 100 mb kampanyası var ondan al; işine gelmiyorsa aveaya, vodafone a geç.. Ben sınıra gelmem diyorsan adsl kullan.

Ne alaka beğenmiyorsan kullanma ya? Bu nasıl bir mantık, tüketiciden yana mısınız yoksa GSM operatörlerinin para tuzaklarından yana mı? Türkiyede internet gerçekten pahalı, bunu kimse inkaz edemez. Ki ben 1 gb internet versinler gibi bir yaklaşımda bulunmadım, konu içeriğini tekrar okursan daha iyi olur arkadaşım. İyi günler.