Turkcell/Avea/Vodofone Kampanyalar Bölümü Hakkında

 • 8 Ağustos 2014
 • 611 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Kampanyalar bölümü bildiğiniz çöplüğe dönmüş. Adminler o bölümlere hiç bakmıyor. Bence bu bölümlere moderatör lazım.
   


  Yazan: mürteza16
  Mobil cihaz ile gönderdi
  dogukan- ve ___kaptan___ bunu beğendi.
 2. +1 :oke: katılıyorum aynı konulardan bi kaç tane var biraz bakım gerekli doğrusu :tebessüm:
  ---
  Gönüllü moderatör olurum ben operatör bölümlerine :sirit: :eller:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  mürteza16 bunu beğendi.
 3. Özellikle turkcell kampanyalar bölümünde.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  ___kaptan___ bunu beğendi.
 4. turkcell hat kullandığım için sık sık göz atıyorum ve ciddi anlamda bi sıkıntı var umarım ilgilenirler :bilmm
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  mürteza16 bunu beğendi.
 5. Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Arkadaşlar açık konuşacam. Ben şu bölüme moderatör olmak istiyorum, şurda yetki alırsam bölümü canlandırırım gibi taleplerle gelen arkadaşlarımız bizim gözümüzde -1 olarak başlıyor maça. Forumun aktif üyesiyseniz hepiniz birer yönetici adayısınız zaten bizler de forumda aktif üyeyken yönetici olup kademe kademe yükseldik. Kadromuza sürekli yeni arkadaşlar alınıyor, bazıları da bırakıyor. Bayrağı hepimiz bir gün birilerine devredecez. Eğer sizler de yönetici olmak istiyorsanız bu yükün altından kalkabileceğinizi bize ispatlamalısınız.

  Yönetici olmak istediğiniz bölümde şikayetlerle, mantıklı önerilerle, sabırlı ve yardımsever tutumunuzla karşımıza gelmelisiniz. İkiniz için söylemiyorum ama örnek olsun diye belirtiyorum, Turkcell kampanyalar bölümünde düzensizlik varsa sizin de şikayet butonunuz var. Yöneticisi olmadığı için o bölüme gelen şikayetlerle direk Adminler ilgileniyor ve sizlerin çabalarınızı görüyor zaten.
   
  asigsasi, mürteza16 ve Reşwan bunu beğendi.
 7. Ben gördüklerimi şikayet ediyorum ama ilgilenen olmuyor. Zaten şikayet ettiğim konular hâlâ orada mevcut olduğu için böyle bir konu açtım. Yoksa açmazdım.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  asigsasi bunu beğendi.
 8. Murtaza'nin da dediği gibi erol abi biliyorsunuz ben geçen yıl askere gitmeden önce operatörler bölümü ile çok uğraştım falan ama Bazen oluyor ki şikayetlere somut yanıt olmuyor ona da bişey diyemeyiz çünkü admin ve moderatörler 7x24 aktif olamıyor onların da özel hayatı var bir yaşam tarzı var büyük ihtimal ile murtaza da şikayetlere dönüş olmadığı kanısına vararak bu konuyu açtı :tebessüm: moderatör olmaktan söz ettiğim Mesaj da ise sadece varsayım yaptım abi yoksa maxicep'in yönetimine katılma katılabilme şart ve de koşullarını çok iyi biliyorum saygılarımla abi :tebessüm:
  ---
  Ayrıca forum bizim formumuz üyeler olarak gereksiz kural dışı bütün konu ve de mesajları gerektiği üzre sizlere iletmeye çalışıyoruz çalışacağız da inşallah :tebessüm:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  asigsasi ve mürteza16 bunu beğendi.
 9. Geri mi gelsek eski ekiple :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 08:01