Turkcell 4.5G’de 1200 Mbps hıza ulaştı

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell 4.5G’de 1200 Mbps hıza ulaştı
1 Nisan 2016 itibariyle Turkcell’lilere 375 Mbps’e varan hızlarda 4.5G hizmetini sunmaya hazırlanan Turkcell, sonrası için de hazırlıklarına durmaksızın devam ediyor. Türkiye’de ilk defa 4.5G’de 5 taşıyıcıyı birleştiren Turkcell, 1200 Mbps hıza ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Standartlara uyumlu ticari şebeke ürünleri kullanılarak yapılan bu test sonucunda ulaşılan hızı Turkcell’liler 2017 yılında kullanmaya başlayabilecek. 4.5G İhalesi’nde (IMT-A Uluslararası Mobil Telekomünikasyon Yetkilendirmesi İhalesi) en fazla frekansı alan Turkcell, Türkiye’de 5 taşıyıcı birleştirilerek gerçekleştirdiği ilk 4.5G testinde 1200 Mbps hıza ulaşarak rekor kırdı. Turkcell’in sahip olduğu frekansların kullanıldığı testte, Huawei’nin geliştirdiği yeni teknoloji, Türkiye’de ilk defa başarılı bir şekilde test edildi. Turkcell’in Küçükyalı’daki merkezinde yapılan test sırasında ulaşılan 4.5G hızının piyasadaki en güncel akıllı telefonların desteklediği maksimum hızın 4 katından daha yüksek olması dikkat çekti.

phasan

phasan

Üye
Bakalım bize operatörler bize ne hız verecek

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
120 mbit neyin kafası dostlar. Bize adil en düşük 1mbit verilsin 8x bölünecek 250 kbs eder buda video izlemek için gayet yeterli.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
phasan

phasan

Üye
Valla Uzun Muzun Sorun o Değil Yıl Olmuş 2015 Ben Hala PCden Bile 1080p Videoları Donmadan İzleyemiyorum Sınır Koymaları Şaçma
Bırak 1080p video yu ben bazen normal video yu izleyemiyorum yıl 2016 olacak

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bırak 1080p video yu ben bazen normal video yu izleyemiyorum yıl 2016 olacak
Buyur İşte :bilmm Ulaştırma Bakanlığı Açıklama Yaptı Ama Hala 4K Yayın Bile YOk Anlamıyorum Bu Kadar Teknolojiye Aç Milletiz Neden Adımlar Atılmıyor TRT1 Harici 4K Yayın Veren Yok Hayvan Gibi Şiy Yapıyolar Yeminle :D DNLAdan Bile 1080p Video İzleyemiyorum Donuyor Habire :D

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Buyur İşte :bilmm Ulaştırma Bakanlığı Açıklama Yaptı Ama Hala 4K Yayın Bile YOk Anlamıyorum Bu Kadar Teknolojiye Aç Milletiz Neden Adımlar Atılmıyor TRT1 Harici 4K Yayın Veren Yok Hayvan Gibi Şiy Yapıyolar Yeminle :D DNLAdan Bile 1080p Video İzleyemiyorum Donuyor Habire :D
Bendede beklersem acılıyor video Wifi den ve 3 g den

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bendede beklersem acılıyor video Wifi den ve 3 g den
Wifiyi Bırak Kablolu Bağlansanda Aynı Herkesin Evinde Full HD TV Var Ama Fuzuli Bize 360p Anca Gider Kesintisiz İzlemek İçin :D

CsWqIve34

Üye
1200/8:15mgbayt hiz bide bunun server dolulugu carti curtu var haydi hayirlisi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve phasan
phasan

phasan

Üye
Wifiyi Bırak Kablolu Bağlansanda Aynı Herkesin Evinde fu ll HD TV Var Ama Fuzuli Bize 360p Anca Gider Kesintisiz İzlemek İçin :D
Herkesin evde ful hd açacak internet yok ben ankarada oturuyorum o hal de açamıyorum

• Beğen
phasan

phasan

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Üst Alt