Turkcell 3G Gözz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell 3G Gözz
Evet arkadaşlar bu serviste 3G nin bize getireceği ve Turkcell in sunacağı bambaşka bir servis.. 3G Gözz kampamında Turkcell den alacağımız küçük bir kamera sayesinde (içine sim card takılıyor) 3G uyumlu cep telefonumuzla bağlanıp kameradki görüntüleri canlı olarak izleyebileceğiz.. Hatta cep telefonumuzun tuşları ile sağa sola ve zoom işevleri bile var.. 3G Gözz ün batarya süresi epey gidiyor.. Hepsi ve daha fazlası 30 Temmuzda..

Saygılar..:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: arslansem ve -YARINIYOK-

osnakli

osnakli

Üye
güzel bi olay şehirlerde yaşayan insanlar için.özellikle bebek bakıcıları yüzünden girilen stresler hala unutulmuş değil.ama benim gibi köyde yaşayan biri için fazla öenmli değil.yoksa bende ahıra mı taksam inekleri gözetlessem :)

arslansem

arslansem

Üye
İlginç.Sağol :)

oguziverson

oguziverson

Üye
güzelmiş daha neler çıkar:)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bunları avrupada senelerdir yapıyolar biz daha yeni tanışacağız

admiral23

admiral23

Üye
güzel bi olay şehirlerde yaşayan insanlar için.özellikle bebek bakıcıları yüzünden girilen stresler hala unutulmuş değil.ama benim gibi köyde yaşayan biri için fazla öenmli değil.yoksa bende ahıra mı taksam inekleri gözetlessem :)

:) :oke: :)

eQooo

eQooo

Üye
güzelmiş saolasın...

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 3G Gözz fiyatı 350 Tl olarak açıklandı (resmi değil).. Dilerseniz bağlantı seçenekleri ile taksitli olarak almak mümkün olacak..

alperen1313

alperen1313

Üye
görmek lazım 81 ilde il başına 5 3g istasyonu ile ne kadar sağlıklı çalıştırılar ...

aquSTine^

aquSTine^

Üye
eywallah

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

Olabilir Sende inekleri izlersin:ehe
Çocukken babamın görevi nedeniyle 2 yıl kadar artvin/ Şavsat te kalmıştık.Hayal meyal hatırlıyorum O manzarayı bizde senden görürüz:)

osnakli

osnakli

Üye
Olabilir Sende inekleri izlersin:ehe
Çocukken babamın görevi nedeniyle 2 yıl kadar artvin/ Şavsat te kalmıştık.Hayal meyal hatırlıyorum O manzarayı bizde senden görürüz:)

manzara fikri güzelmiş.ama bu doyumsuz manzaraya ne şarj yeter ne de bakış açısı...

ultrAslan_89

Üye
Aynısını vodafone'da kullanıyor.Turkcell'den kendine yakışır daha büyük yenilikler bekliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt