Çoklu Paylaşım Türkçelestirilmesini istediğiniz oyunlar?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi oyun çevirilsin?

• ice age scrat ventures

• asphalt nitro

• midnight pool 4

• Real footbal 2016 (çıkarsa)

• Fifa 2016 (çıkarsa)

• diğer (eğer başka bir oyunsa yorumda belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Türkçelestirilmesini istediğiniz oyunlar?
İstediğiniz oyunları yazın en çok seçilen oyunu cevirmeye çalışacağım ayrıca yardım etmek isteyen olursa çeviri Daha kısa sürer)
NOT: HANGİ EKRAN COZUNURLUGUNDE ISTEDIGINIZIDE YAZINIZ

Son düzenleme:

bahtsiz htc

Üye
1- Dying Light
2- Evolve
3- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
4- No Man’s Sky
5- Batman: Arkham Knight

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
alien quarentine
asphlt nitro
midnight pool 4
ice age scrat ventures

yasin213

yasin213

Üye
Dostum ben de yardım etmek istiyorum ama gerekli programları bilmiyorum. Yardım edersen sevinirim.

yasin213

yasin213

Üye
google translate kullanabilirsin karışık cümlelerde. kelime bakımındanda seslisozluk olabilir. com mu netmi tam bilmniyorum. google a sesli sozluk yaz çıkar.
Kardeş yanlış anladın sanırım. İngilizce konusunda sıkıntım yok ama gerekli programları bilmiyorum.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
aynen kardeş banada öğretirmisin

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Yardım etmek isteyen ve/veya programları bilmeyen mesajdan sorsun öğretirim
1- Dying Light
2- Evolve
3- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
4- No Man’s Sky
5- Batman: Arkham Knight

Aga konunun java oyunlar bölümünde olduğunun farkında mısın? Ve diğerlerini bilmiyorum ama dying light türkçe yaması çıktı çoktan
alien quarentine
asphlt nitro
midnight pool 4
ice age scrat ventures
Alien quarantine türkçe cevirisi zaten mevcut googlede ararsan bulabilirsin yada istersen link atabilirim, diğerlerini bakacağım
Bu arada yardım etmek isteyen arkadaşların ingilizce seviyesi yes no dan ibaretse hiç uğraşmasibalr translate den cevirmeyle bu iş olmaz (bende çevirdiğim oluyor ama hepsini translate yaparsan o iş bitmez)

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Yardım etmek isteyen ve/veya programları bilmeyen mesajdan sorsun öğretirim

Aga konunun java oyunlar bölümünde olduğunun farkında mısın? Ve diğerlerini bilmiyorum ama dying light türkçe yaması çıktı çoktan

Alien quarantine türkçe cevirisi zaten mevcut googlede ararsan bulabilirsin yada istersen link atabilirim, diğerlerini bakacağım
Bu arada yardım etmek isteyen arkadaşların ingilizce seviyesi yes no dan ibaretse hiç uğraşmasibalr translate den cevirmeyle bu iş olmaz (bende çevirdiğim oluyor ama hepsini translate yaparsan o iş bitmez)
alien quarentina link atarmısın kardeş zahmet olmazsa

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
alien quarentina link atarmısın kardeş zahmet olmazsa
valla şimdi baktım bulamadım ama ben önceden türkçe olarak bitirmiştim (gameloft tan satın almış olabilirim emin değilim ama türkçe oynadığımdan eminim) bulursam atarım bakıyoum şu an

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
sadece tek kişinin istemesiyle olmaz bu işler hatırlatırım eğer istek bu kadar azsa çeviri yatar

• Beğen
Tepkiler: Burak Gevranlı

Burak Gevranlı

Üye
ilk linkteki konuyu ben paylaşmıştım ve dosyalarını incelediğimde dil dosyasının gizli olduğunu farkettim bunun ingilizce olanının windows 10 sürümünü çıkaracağım takipte kalın 2 gün sürer maximum

lütfen hangi programla türkçe yaptığını söyler misin

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
ıce age scrat ventures türkçe

bahtsiz htc

Üye
fifa 2016

bahtsiz htc

Üye
2015 te önce java sürümü çıktı.

Üst Alt