Turkcel t10 ile vodafone hattıyla msn açma yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesta34

Üye
    Konu Sahibi
Turkcel t10 ile vodafone hattıyla msn açma yardım
slm arkadaslar turkcel t 10 var bende vodafone hattıyla msn açılmıyor en az 10 çeşit msn denedim açmıyor fakat googleye giriyor ordan internet sitelerine giriyor sadece msn acmıyor ve youtube gibi siteleri açıyor videoları oynatmıyor skyfire yüklü oynatması lazım fakat oynatmıyor videoları turksel hattı takınca bu sorunlar ortadan kalkıyor lütfen bir bilgisi olan yardım etsin vodafone hattıyla msn acmak ve youtube gibi sitelerde video izlemek için önerilerinizi bekliyorum sky fire yükle demeyin cünkü yüklü :( turksel hatla sorun yok ama vodafone hattıyla bu 2 sorunu yaşıyorum yardımlarınızı cok acil bekliyorum kafayı yiycem çünkü ben gece çalısıyorum bana msn lazım oluyo ve video izlemek istiyorum netten türksel hat kullan demeyin cünkü vodafone 8tl ye sınırsız internet veriyo ve 10 dakkası 50 kurus heryöne vodafone daha cazip geliyo bana

----------Eklendi @ 22:23:02 ---------- Yazıldı @ 22:20:41 ----------

arkadaslar t 10 telefonuma rom atsam bu sorunlar ortadan kalkar ve vodafoneyle msn ye ve youtube gibi sitelerde video izleyebilirmiyim ve rom nerde attırabilirim bayilere gidiyorum anlamıyorlar rom işinden

nesta34

Üye
    Konu Sahibi
sorun cozuldu yapmanz gereken internet ayarlarnda vodafone live secilidir onu iptal et vodafone internet yazani sec nette diledigin gibi gez msn de ac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...