TÜRKÇE yeni Hero of Sparta HD 1.1.2 - Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
TÜRKÇE yeni Hero of Sparta HD 1.1.2 - Signed
Hero of Sparta HD 1.1.2 - Signed

Sen bilinmeyen bir sahilde yalnız uyanmak - tekne ve tüm filo eksik ... Sadece hangi oyun tanrılar, sizinle Kral Argos oynuyor bulmak için destansı bir yolculuğa başlangıcıdır. Eğer Oracle'ın Island Yeraltı derinliklerine yolculuk gibi bir trajik ölümü önlemek için olan şiddetli Spartalı savaşçı gibi savaş. Mitolojisinin en olağanüstü canavarlarla savaş, Cerberus ve Cyclops meydan! Kendi efsane yazmak için bir şans.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rasi2014, memedizeka, lemaynak ve 7 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
onay için teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
larten123

larten123

Üye
yeni sürüm mü bu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Diğerinden farkı ne ki bunun?

keys1903

keys1903

Üye
kesin turkcemi deneyen varmı

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
niçin yükleyip bakmıyorsun 48 mb çok büyük değil yani artık sinir oldum yok yeni versiyon mu , diğerinden ne farkı var, bu tür sorulardan bıktım artık türkçe diyoruz yok deneyen varmı

hakan_710

hakan_710

Üye
emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

• Beğen
leqo35

leqo35

Üye
:tşk:

• Beğen
keys1903

keys1903

Üye
kardes sınır yapmana gerek yok cevap vereceksen guzel ver paylasım yapıorsan sorulara alısman gerek sabır gerek

kaavkw

Üye
Sağ ol pampa güzel paylaşım! :naughty:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
kardes sınır yapmana gerek yok cevap vereceksen guzel ver paylasım yapıorsan sorulara alısman gerek sabır gerek

bu benim ilk paylaşımım değil fakat sorulan soruların çoğu saçma tabiki soru sorulabilir fakat 1.01.6 ile 1.10.2 arasında ki fark belki değilmi

- - - Eklendi - - -

Sağ ol pampa güzel paylaşım! :naughty:

:rica:

- - - Eklendi - - -

birde şu var konuyu açan benim deneyen benim arkadaşım biri sormuş ne gibi değişiklik var diye bende türkçe olması dedim sanki bana inanmıyormuş gibi deneyen varmı

realplayer2

realplayer2

Üye
Kardeş kusura bakma ama sende adam gibi bi başlık yaz 1.10(2) diye ben müneccim miyim 1.1.2den 1.10(2) olduğunu ne bileyim ayrıca başlığa türkçe yazmış olsan kimse tek soru sormaz heralde. Insanlar başlığa bakıp indirme yapar herşeyi tek tek indirip denemeyi kimse istemez sanırım. Bi Sensation' un paylaştığı içeriğe bu ne neye yarar sürüm kaç yenilik ne diye sormamışımdır sende bilmiyosan ona bırak bu işleri adamın yazdığı başlık soruya mahal bırakmıyo.