Türkçe yama istek (sis)

Sponsorlu Bağlantılar

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım BYŞEy arkadaşım senin verdiğin dosya jad ben onları yapamıyorum konuda olduğu gibi sis,sisx

--------------- Ekleme ---------------

arthur09prime Arkadaşım sen ne yapmışsın böyle onları Çevirene kadar ömrüm biter :)

'-[HawX]-'

'-[HawX]-'

Üye
En fazla 1,2 gün sürer demişin kardesm .d yüksek mb daki prgoramlar uzun sürer :D

YasirN

YasirN

Üye
En fazla 1,2 gün sürer demişin kardesm .d yüksek mb daki prgoramlar uzun sürer :D

Dostum onla alakası yok 10mb olsun .sis'te language dosyası 100kb olsun .txt dıyelım o dosyayada 1-2saat cevırı surer boyutla alaka yok :D .sisx dosyalarında sadece language TR dosyasını atınca zaten dili sistemden aldıgı ıcın cevırıye gerek kalmıyor..

Arkadaşım BYŞEy arkadaşım senin verdiğin dosya jad ben onları yapamıyorum konuda olduğu gibi sis,sisx

arthur09prime Arkadaşım sen ne yapmışsın böyle onları Çevirene kadar ömrüm biter :)

Dostum bu arada ben FoxPDA grubunun yapmıs oldugu farklı uygulamaları TRye cevırıp kendi imzamı koydugum epey uygulama yaptım hata bazı yerlerı bırlestırdım 2uygulamayla flan daha forma koymadım eger son uygulamada ortak calısak dersen cevırıde .sis te hex flan bılıosan 2-3 sey yapak msnn eposta varsa ozelden atabılırmsın :D :ehe

pRime.

pRime.

Üye
Beyler benim konudaki oyunları Türkçeleştirebilirseniz süper olur forumda olay olur vallaha. :) Yapabilecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

canali1

canali1

Üye
    Konu Sahibi
Yasin arkadaşıma katılıyorum

nino4u

nino4u

Üye
Tsk

zankos

zankos

Üye
arkadaş bana tibiame 2.02 versiyonunu türkçe yaparmısın

G-maxicep

G-maxicep

Üye
tibiame nin sadece turkce dil dosyasını atarsanız sevinirim

G-maxicep

G-maxicep

Üye
tibiame de Türklerin %80 i world 1 de. World 1 e beklerim

wolf530

wolf530

Üye
Arkadaslar bi zahmet s60 v3 göre tibiame yi türkçelestirebilirmisiniz?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
abi şimdi sen diyosunki uygulamaları turkceleştiriyorum dimi. Peki sana bi oyun versem onu türkçeleştirebilirmisin?

AHKE

AHKE

Üye
real football 2009 hd yi 2012 kadrosuna cevırebılirmisin

kaderkaplan

Üye
arkadaşlar facebook uploader pro adlı bir program var s60v3 sis işletim sistemi tel kullanıyorum bu program face video atmak için tasarlanmış ama kuramadım bu eğer bu sitede yayımlarsaniz kim bilir kimler sevinecek veya cepten face video atmak zor bildiğiniz program varmı

cerana

Üye
Tsk

omerkbrmm

Üye
ihangai diye bi program var v manu nün yeni versiyonu oldukça hızlı ben türkçeye çevirmek için uğraştım ama yapamadım.yapabilirsen çok sevinirim..

Üst Alt