Türkçe yama istek (sis)

• 13 Kasım 2010
  • 6072 Okunma
  • 34 Cevap

1. Arkadaşlar siz türkçesini istediğiniz, sis dosyasını buraya upload edin ben size onun türkçesini yapıp buradan size gönderecem (en fazla bir 2 gün sürer)

:)

Yazan: canali1
  2. tmm kardeş yaparız

3. Tamam Teşekkür Ederim... Biraz Çabuk Sürse Süper Olur Daha Bunu Bizimkilere verecem bekliyorlar seni :)

4. O oyunu Türkce yapabilirsen bide anrufen onlineyi yap :D

5. BY ŞY kardeş yarısı bitti yamanın yarın upload ederim heralde

Yasir N o oyunuda upload et ben uğraşmıyım bulmak için

6. BY ŞEY Arkadaşım ben yaptım.
    SEN DİL OLARAK İNGİLİZCE SEÇ O TÜRKÇE OLACAKTIR VEYA DİİREK TÜRKÇE OLURSA HİÇ ELLEME

AYRICA BEN PROGRAMI DENEYEMEDİM BAZI HATALAR OLABİLİR KUSURUMA

EĞER BEĞENİRSENİZ TEŞEKKÜR ETMENİZ YETERLİDİR

GÜLE GÜLE KULLAN

LİNK: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: TibiaME.rar

ALTERNATİF LİNK: http://rapidshare.com/files/431012531/TibiaME.rar

--------------- Ekleme ---------------

Yasirn senin verdiğin siteye girdim ama hangisini indirecem anlamadım
    sen en iyisi elindeki dosyayı buraya upload et

7. 2 tane var OS u indirceksin bende setup yok

8. maxipda war bu işi yapan
    belki sende maxipda takımına katılabilirsin bi başvur

9. Kardeş oyunu sis olarak atabilirmisin? Çünkü ben telefondan indircem indirmiyo diyoki tanınmayan dosya biçimi lütfen? Rar dosyasına koyma :(

10. tmm kardeş

11. Kardeş rar olarak yüklemesen? Sis olarak yüklesen çünkü telefondan indiricem lütfen :( hafıza kartm bozukta telefona bilqisayardan atamıyorum...

12. tmm dedim sana pm attım onu okudunmu

13. Okudum kardeş saol teşekkürler eline sağlık sis olarak upload et buraya yorum olarak at linki... Çalışırsa sana pm atarım merak etme

14. Kardeş ilk olarak oyun 1.70 değil bu 1.10 ASLINDA 1.70 olması lazım kardeş yanlışını yapmışsın bak bu tam indirme linki tıklasan indirir buna yama yap kardeş http://tibiame-rulez.ucoz.com/Download/tibiame_s60_170_signed.sis yine teşekkürler eğer bu tutarsa oyunlar bölümüne koyarsın baya teşekkür alırsın.

15. Arkadaşım onun versiyonu 1.70 nerden çıktı şimdi 1.10

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım sen kurdun mu programı telefona. O verdiğin linktekini indirip yama yapmıştım ben zaten.Sen onu kur bak 1.70 senin verdiğin linktekinin aynısıydı zaten

16. Jar dosyasına çevirmeyi biliyorum. Ama ben arkadaşımda denedim sorunsuz çalıştı ve evet 1.10 diyor ama 1.70'tir
    ayrıca bben senin verdiğin linkteki dosyayada baktım aynısı hemde istersen senin verdiğin dosyayı ben yine türkç dosyasını atarak paketlerim ve buraya upload ederim

17. tamm :box

18. Dostum sis sisx oyunları Türkçe yapabilir misin? Eğer yapabilirsen benim konudaki oyunları Türkçeleştir.
    Dosyalar burada:
    SIS Oyun

Yüklüyor...
14/11/2018 - 18:30