Faturasız Türk Telekom'a Numara Taşıma / Tarifeler / Paketler Hakkında Bilgiler & Tartışma

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom'a Numara Taşıma / Tarifeler / Paketler Hakkında Bilgiler & Tartışma
Merhaba, bugün numaramı Vodafone'den Türk Telekom'a taşımak için başvuruda bulundum. Hat babamın üzerine olduğu için, haliyle babam başvuruda bulundu. Ama, Babama sözleşme imzalatmışlar bu sözleşme, Hattı Türk Telekom'a taşındığına dair mi imzalanıyor. Yoksa Tarife taahhüt'ü için falan mı?

Son düzenleme:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Merhaba, bugün numaramı Vodafone'den Türk Telekom'a taşımak için başvuruda bulundum. Hat babamın üzerine olduğu için, haliyle babam başvuruda bulundu. Ama, Babama sözleşme imzalatmışlar bu sözleşme, Hattı Türk Telekom'a taşındığına dair mi imzalanıyor. Yoksa Tarife taahhüt'ü için falan mı nasıl öğrenebilirim ?
numara taşıma için sözleşme imzalatılır,taahütlü tarifeye geçti iseniz onun için de ayrıca imzalatılır:)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
numara taşıma için sözleşme imzalatılır,taahütlü tarifeye geçti iseniz onun için de ayrıca imzalatılır:)
Anladim. Numara taşıma için de sözleşme yapılıyor yani. Teşekkürler.
Ayrıca verdiği bilgiye göre, söz yazıp, 5555'e SMS atınca tarife için 12 ay taahhüt imzalamış sayılıyor sanırım.
Ayrıca, Tarifem'i nasıl öğrenebilirim ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Türk Telekom Mobil online işlemlerden bakabilirsiniz:)

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ortalama kaç gün de taşınıyor numara ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
3GB İnternet veren, 500 Dk. veren öneribileceğiniz tarife var mı ? Faturasız Hat için.
@yeumyang ?
Bana oneribileceginiz bir tarife var mı ? [Türk Telekom - Faturasız] @yeumyang

yeumyang

yeumyang

Moderator
Heryöne 1000 dk 1000 sms 4 gb internet 25 lira eğer sms kullanmazsanız 1000 dk 5 gb 25 lira

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
1000 dk 1000 sms 4GB 24 tl ye kullanıyorum 500 sms 500 mb dönüşüm yokmu

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Yinede Sanırım Söz yazıp 555'e SMS atılıyor galiba. Bu Tarife için öyle bir şart olması lazım :hmmm
Bilmiyorum önceden 750 dk 1000 sms 4GB 25 tlye kullanıyordum bu mesaj geldi şimdi 24 tl ye bu paketi aldım

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Böyle bir mesaj geldi nedir bu bilmeden bir yere üyemi oldum yoksa

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Böyle bir mesaj geldi nedir bu bilmeden bir yere üyemi oldum yoksa
Play Store'den herhangi bir satın alma işlemi gerçeklestirdiniz mi ?
daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
cihanata_1

cihanata_1

Üye
3GB İnternet veren, 500 Dk. veren öneribileceğiniz tarife var mı ? Faturasız Hat için.
bu paket sizin için uygun gibi,diğer tüm faturasız yeni müşteri paketlerine ulaşabilirsiniz:)

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
bu paket sizin için uygun gibi,diğer tüm faturasız yeni müşteri paketlerine ulaşabilirsiniz:)
Teşekkürler. :spr

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Play Store'den herhangi bir satın alma işlemi gerçeklestirdiniz mi ?
daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Satın alma filan yapmadım 10 tl üzeri filan harcama diyor yok öyle bişey bunların işi gücü Sahtekarlık insanlara reklam içinde tuzak kuruyorlar bilmeden haberin olmadan bir yerlere abone yapıyorlar şirket içinde şirket milleti soyuyorlar

• Beğen

Üst Alt