Türk Telekom Online işlemler nasıl girilir

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom Online işlemler nasıl girilir
Türk Telekom Online işlemlere giriş için yapmak gereken neledir ve nasıl Türk Telekom online işlemlere girilir merak ediliyor.

Türkiye’nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını, “Türk Telekom” tek markası altında bir araya getirdik.

Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı şekilde ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

Bu büyük marka birleşmesi ile Türk Telekom’un logosu ve marka kimliği de yenilendi.

Türk Telekom Mobil Online işlemler üzerinden istediğiniz Türk Telekom mobil hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Türk Telekom mobil hattına Lira yükleyebilirsiniz.

Online İşlemler şifrenizi *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında yenileyebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


Üst Alt