Türk Telekom Numara Taşıma İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom Numara Taşıma İşlemleri
Türk Telekom'a numara taşıma ile birlikte numaramı nasıl taşırım diye merak edenler, detayları kolaylıkla makalemizden öğrenebilirler. Türk Telekom Numara Taşıma İşlemleriyle ilgili detaylar...

Türkiye’nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını, “Türk Telekom” tek markası altında bir araya getirdik.

Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı şekilde ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

Bu büyük marka birleşmesi ile Türk Telekom’un logosu ve marka kimliği de yenilendi.

Online işlemler kanallarımızı kullanabilmeniz için uygulamaların yeni versiyonlarını yüklemeniz gerekecektir
Yenilenen markamız, kullanmakta olduğunuz paket, tarife, kampanya veya katma değerli servislerinizin yeni isimleri hakkında detaylı bilgiye aşağıda sunulmuştur.

Türk Telekoma Nasıl Geçiş Yapılır
Eğer sizde Türk Telekom hattına geçiş yapmak istiyorsanı size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz..
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
23 tl 750 dk 1000 sms 2 gb net + yeniyıl kampanya 2gb + mobil uygulamadan kredi kartı ile tl yüklemeye 1gb TOPLAM 5 GB NET. Oh misss
 
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
her ay 21 tl ye 1000 sms 1000 dakika her yöne + 2 GB faturası ödüyorum. Ama gel görki şebeke çok kötü.
Bu yüzden verdiğim para onlara kalıyor. onların da bu para karşılğında bize verdikleri yine onlara kalıyor. Ne güzel alışveriş yav.
Şahsen tavsiye etmiyorum. Kimse kusura bakmasın
 

bjk19901990

Üye
bakalım iyi olcakmı
 
phasan

phasan

Üye
Yeni yılda umarım alt yapı düzelir türk Telekom avea göre yuzde 0.01 gelişme var bence

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 


Üst Alt