Türk Telekom AKN'siz internete geçiş yaptı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
1 Ocak 2019 tarihi itibariyle AKN'siz internete geçiş yapılması bekleniyor. Türk Telekom ise erken davranarak taahütlü aboneler için limitsiz interneti şimdiden kullanıma sundu.

Aşağıda gördüğünüz üzere Türk Telekom'un Online İşlemler uygulamasını açtığımda karşıma gelen AKN miktarı Limitsiz olarak güncellenmiş.

Screenshot_20181226-111901__01.jpg
 

Ekli dosyalar

kadir377

Üye
çook güzel olması gereken de buydu
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt