Türk taraftarlar CSKA'yı destekledi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Türk taraftarlar CSKA'yı destekledi!

Rus taraftarların yoğunlukta olduğu Lujniki Stadı'nda bazı Türk taraftarların da CSKA takımını desteklemek için maça geldiklerini ifade etmesi dikkat çekti.

Maça dakikalar kala binlerce taraftarlar takımlarını desteklemek için statta yerlerini aldı. Bayrak, balon ve çeşitli çalgılarla futbol izlemeye gelen CSKA taraftarlarının yanında az sayıda Türk taraftarları da görüldü.

Tribünden kareler...

Trabzonlu Oğuz Kalaylıoğlu dört yıldan beri Moskova'da yaşadığını belirterek, "Trabzonsporluyum. Burada olup takımımızın güzel bir zaferine şahit olmak istedim. İnşallah bugün buradan zaferle ayrılacağız. Güzel bir maç izlemek istiyoruz. Hem eğleneceğiz hem takımızı destekleyeceğiz" diye konuştu.

Bir grup Türk taraftarı ise Moskova'da yaşadıklarını, ancak bugünkü maçta Trabzonu değil CSKA'yi destekleyeceklerini söyledi. Neden sorusuna ise Ömer Yılmaz adlı taraftar, "Burada yaşıyoruz. CSKA hoşumuza gidiyor. Ayrıca ben ve arkadaşlarım Fenerbahçeliyiz. Bir acımız var, bu yüzden bugün burada CSKA'yı desteklemek istiyoruz" dedi.

Rus taraftarlar, CSKA'nın yeneceğini umduklarını ve takımlarının üç puanla ayrılacağını söyledi.

Bugün Moskova'da CSKA ile karşı karşıya gelecek olan bordo-mavililer zirvedeki yerini sağlamlaştırma peşindeyken, rakibi CSKA en azından play-off'a kalma hesapları yapıyor. Gruptaki yerini sağlama almak için CSKA, Trabzonspor'la oynayacağı her iki maçta mutlak galibiyet istiyor.

----------Eklendi @ 00:41:49 ---------- Yazıldı @ 00:41:23 ----------

Acınası bir durum:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yazık

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yunan takımı Paok a , İngiliz takımını havalimanında karşılayanları unutmamak gerek ...
Önce herkes iğneyi kendine batıracak ...

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Bunun doğru bişey olmadığı anlamına geliyor kim yaparsa yapsın trabzonun kazandırdığı her puan her takımın yararına;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Onu herkes biliyor Halit ...
Ama işte bunlar da işin öbür tarafı ... Gönül ister ki herkes Avrupadaki temsilcilerimizi desteklesin ... Ama biryerler de muhakkak bir patlak veriyoruz ....

EFG_07

EFG_07

Üye
harbiden de yazık bu kadar olur

India

India

Üye

Senin klubünün taraftarı , Chelsea yi havalimanında karşılarken , çiçekler verirken yazık olmuyor değil mi ?

cska-trabzon maçı üzerinden Galatasaray'a da laf attın ya hiçbirşey demiyorum. herşeyi işinize geldiği gibi kullanıyorsunuz bugün orda biz olsaydık yine aynı durum olurdu. şunuda kendi adıma söylüyorum orda fenerbahçede,beşiktaş vs. olsa yine türk takımlarını desteklerdim.

y n s c n

y n s c n

Üye
Gerçekten acınılası bi haldeyiz.'' haldeyiz ''

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
cska-trabzon maçı üzerinden Galatasaray'a da laf attın ya hiçbirşey demiyorum. herşeyi işinize geldiği gibi kullanıyorsunuz bugün orda biz olsaydık yine aynı durum olurdu. şunuda kendi adıma söylüyorum orda fenerbahçede,beşiktaş vs. olsa yine türk takımlarını desteklerdim.

Bu ülkede temsilcilerimize yapılanlardan örnek verdik ... Yalan mı , Galatasaray , Fenerbahçenin Şampiyon ligi Chelsea maçından önce , Chelsea yi karşılamadı mı taraftarlarınız ..! Çiçek vermediniz mi ? Lig maçında Forza Chelsea diye pankartlar asılmadı mı ? ...

Bu işin Fenerbahçesi , Galatasarayı olmaz . Türk takımıysak desteklemek zorundayız ... Köstek olursak orada dur demesini de bilmeliyiz ...

RonaS

RonaS

Üye
Helal Olsun Kardeşlerim En iyisini Yapmışsınız Forever CSKA beleşci Trabzon Birazcık gururları olsa Avrupa ligine bile katılamayacakken alnının teriyle kazandığı FB şampiynluğunda biz gitmeyiz derlerdi Şampiyon FB o gitsin derlerdi.Eğerki CSKA yı destekelemek bi yazıklıksa haketmediği bi ligde oyanayan takımı daha bi yazıklıktır.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
India

India

Üye

Bu ülkede temsilcilerimize yapılanlardan örnek verdik ... Yalan mı , Galatasaray , Fenerbahçenin Şampiyon ligi Chelsea maçından önce , Chelsea yi karşılamadı mı taraftarlarınız ..! Çiçek vermediniz mi ? Lig maçında Forza Chelsea diye pankartlar asılmadı mı ? ...

Bu işin Fenerbahçesi , Galatasarayı olmaz . Türk takımıysak desteklemek zorundayız ... Köstek olursak orada dur demesini de bilmeliyiz ...

tamam doğru ama ne diye karıştırıyorsun ki bunları zamanında sizde bizim rakiplerimizi desteklemişsinizdir onlardan niye örnek vermiyorsun?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
tamam doğru ama ne diye karıştırıyorsun ki bunları zamanında sizde bizim rakiplerimizi desteklemişsinizdir onlardan niye örnek vermiyorsun?

Heee , bak sende işine geleni söylüyorsun gördün mü ? ...
Nasıl oluyormuş ... :) :ehe

Bunların önüne geçemezsin kardeşim ... Her insanoğlu aynı değil ki ...:)

India

India

Üye

Heee , bak sende işine geleni söylüyorsun gördün mü ? ...
Nasıl oluyormuş ... :) :ehe

Bunların önüne geçemezsin kardeşim ... Her insanoğlu aynı değil ki ...:)

hep aynı taktik köşeye sıkışınca konuyu değiştiriyorsun :D

Masha

Masha

Üye
@Diablos a katılıyorum. Yunan takımını havalimanında karşılayanları biliyoruz biz. Karşılıksa buyrun size karşılık...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
hep aynı taktik köşeye sıkışınca konuyu değiştiriyorsun :D

Kardeşim ne köşeye sıkışacağım ...:)
Sana örnek verdik ... Yokk ohhtt neden böyle diyorsun bilmem ne ? Ne oluyoruz yahu ... Verdiğimiz örnek en acı örneklerden ... Önce iğneyi kendine batıracaksın , ondan sonra çıkıp ahkam keseceksin değil mi ? ...

Fenerbahçe yapınca suç , biz yapınca yok derseniz ... Orada duvar gibi karşınıza çıkarız ...
:oke:

y n s c n

y n s c n

Üye
Galatasaray uçurumdan atlıyo, hadi sizde peşinden gidin :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Eyvallah kardeşim :D
Seni seviyorum lan seni karetaaaa ...:ehe Gel bir öpeyim seni ...:op:
Şımarma sakın , gebertirim ...:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt