Türk bayrağına çirkin saldırı (Bayrağımızı çiğnediler...)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
Türk bayrağına çirkin saldırı (Bayrağımızı çiğnediler...)
Ermenistan'ın başkenti Erivan'da sözde Ermeni soykırımı resmi törenlerle anıldı. Resmi törende bu kez Erivan yönetimi bir değişiklik yaptı: Tören alanınaTürk bayrağı serdi. 10 binlerce Ermeni Ay yıldızlı bayrağımızın üzerine basarak geçti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce kişi sözde Ermeni soykırımının 93`inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma törenine katılmak için 1965 yılında inşa edilen Soykırım Anıtı`nın önünde toplandı. Resmi törende Türk bayrağı yere serilerek, çignendi. Erivan dışında birçok Avrupa ülkesinde de Ermeniler sözde soykırımı anmak için toplantılar yaptı. Toplantılarda Türkiye aleyhine sloganlar atıldı. Dün de Erivan'da yapılan gösteride yine Türk bayrağına hakaret edilmişti. Göstericiler Türk bayrağını yakmışlardı.
Anıta kırmızı ve beyaz karanfiller bırakan kalabalık, sözde soykırımda kaybolanların anısına yanan meşale önünde saygı duruşunda bulundu.
Ermenistan`ın yeni Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan da eşiyle birlikte anıta çiçek bıraktı ve din adamlarıyla birlikte dua etti. Ülke genelindeki okullardan gelen öğrenciler ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin yanı sıra diasporadan gelen çok sayıda Ermeni de anma törenlerine katıldı.
Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, 1915 olaylarıyla ilgili iddiaların uluslararası platformlarda tanınması ve bu olayların kınanması konusunun ülkesinin dış politika gündeminin ayrılmaz bir parçası olduğunu söyledi. Sarkisyan, "Ermenistan, tarihi adaletin yerini bulması yönündeki çabalarını ikiye katlamalı" dedi.
Sarkisyan, 1915 olaylarının yıldönümü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, Ermeni iddialarının birçok ülke tarafından tanındığını öne sürdü.
"Amaçlarımız arasında kin veya intikam namına bir şey yok. Şimdi masum kurbanların anısını koruyarak, Türkiye ile önkoşulsuz olarak ilişkileri normalleştirmeye hazırız" ifadesini kullanan Sarkisyan, "Ermenistan devletinin olmadığı durumlarda bu tür durumlarla karşılaşılabileceğini, bu nedenle devletin geliştirilmesi ve güçlendirilmesinin önemli olduğunu" belirtti.

CanceR

CanceR

Üye
buyur burdan yak işte şimdi öenli bişilerin yapılması lazım :(

CEREN

CEREN

Üye
adları üstünde ermeni yanı ımansız saygısız ahlaksız nefret ediyorum böyle insanlardan ya acayıp sinirim bozuldu ay yıldızlı bayragımıza kurban olsunlar o basanlarında ayakları kırılsın inşallah şer*****ler:@

_KadirşinaS_

Üye
Şu resmi görene kadar ben de hala Ermenilerle diyalog kurulabileceğine inananlardandım. Belki gerçekleri doğru bir biçimde izah edebilirsek anlayıp insaf ederler diye düşünüyordum. Ama anlamak için önce kafada beyin, ruhta vicdan olması lazım. Eğer bunlar yoksa adamın kafasını boynundan, ruhunu bedeninden ayırmasını da biliriz.:@:@:@

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ermenilerin Cumhurbaşkanı demişki; "Ermeni iddiaları birçok ülke tarafından tanındı" .. Bu diasporayı tanıyanlar nedense Türk milletinin düşman gözüyle baktığı emperyalistler.

Ermenilerin her hareketi, bizim büyüklüğümüzü gösterme amacı taşıyor sanki. Yaptıkları her şey saygısızlıktan ibaret. Biz kimin bayrağını çiğnemişiz resmi törenlerde? Bir garip bu millet, illaha gelin bizim soyumuzu kırın, diyorlar resmen. :)

POWER

POWER

Üye
Bir gece ansızın 83 ermenistan(türkistan)

neslein

neslein

Üye
adları üstünde ermeni yanı ımansız saygısız ahlaksız nefret ediyorum böyle insanlardan ya acayıp sinirim bozuldu ay yıldızlı bayragımıza kurban olsunlar o basanlarında ayakları kırılsın inşallah şer*****ler:@

katılıyorum sana aynen :oke:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bayraksızlar, Soysuz Sopsuz Bayraksızlar Şerrefsizler !!!

Ay Yıldız Bayrağımıza Aşıksanız Aşağıdaki Videoyu İzlemenizi Öneririm.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bu görüntüleri görünce gelde soykırım yapma :@:@:@:@

kurt bey

kurt bey

Üye
Muhattap olmaya değmez bu köpeklerle

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Eceli Gelen Itin Yaptığını Yapıyor Ermeniler !!!

mservank

mservank

Üye
Her zamanki gibi aşağılık bir millet olduklarını tekrar tekrar belli ediyorlar.
Yalanları uydurup sonra da iletişime hazırız diyorlar.İiyiki de ilişkimizi kesmişiz.Sınır kapımızı kapamışız.
Açlıktan süürnüyorlar oh olsun

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Allah'ından bulsunlar...

fyd_14

Üye
ah onları bana vericekler varyaa basmaktan beter ederim :@

blackmetalic

blackmetalic

Üye
Yani bu bayrak öyle kolay kolay kazanılmamış ne kanlar dökülmüş,onların bayraklarına aynı şeyi yapsak kıyameti koparırlar..........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt