Turbobit.net (En çok kazandıran dosya paylaşım sitesi) - resmi konusu

Sponsorlu Bağlantılar

juba08

Üye
    Konu Sahibi
Turbobit.net (En çok kazandıran dosya paylaşım sitesi) - resmi konusu
Uzun süredir war3zle içiçeyim ve bir çok indirme başına para kazandıran site denedim hepsinde bir çok sorunla karşılaştım. indirme saymada sorunlar oldu, ödeme yapmayanlar oldu, kapanan ve sahibine ulaşamadığım siteler oldu, bir süre sonra oranları düşüren siteler oldu.. Ama turbobit bir çok özelliği ile beni cidden şaşırttı. herşeyden önce sorunsuz ödeme yapıyorlar. indirme saymama gibi birşey yok detaylı indirme grafiği de mevcut. ftp, remote, multi upload gibi seçenekler de var. Bana göre diğer sitelerle kıyaslayınca en iyi iki özelliği:

-Maksimum Yüklenebilecek dosya boyutu tam 100 Gb
-Sınırsız dosya kapasitesi

Turbobit ile kazanmak için 4 seçenek mevcut:

1- İndirme başına kazanç:
Dosya boyutu Kazanç, $
1Mb .. 4Mb - $3
5Mb .. 9Mb - $4
10Mb .. 49Mb - $6
50Mb .. 99Mb - $7
100Mb .. 249Mb - $9
250Mb .. 1500Mb - $12
1500Mb .. 100Gb - $15

(1 mb lık bir dosyanın 1000 kez indirilmesi sonucunda kazanacağınız para: 3 $)

Yapılan indirmelerin sayıldığı ülkeler: Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Lituanya, Estonya, ABD, Kanada, Avustralya, Belçika, Britanya, Almanya, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Portekiz, Fransa, İsviçre, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Japonya, Singapur;

Not: Turbobit de rank derdi yok aylarca rankım artsın diye uğraşmayacaksınız. üye olduğunuz andan itibaren bu oranlardan kazanmaya başlayabilirsiniz.

2- Kendi dosya paylaşım sitenizi kurarak kazanç:

Kedi dosya paylaşım hizmetinizi kurup kullanıcılarınızın dosyalarından para kazanabilirsiniz.
Tasarımı ve adı size ait tam fonksiyonlu dosya paylaşım kaynağına sahip olacaksınız. Bütün teknik meseleleri (disk alanı, server yükü, teknik gücü, kullanıcı senaryolar, ödemeler , v.s.) üzerimize alıyoruz.

-Sitenizde yapılan Turbo erişim tutarından %10 kazanıyorsunuz. (operatör komisyonu düştükten sonra)
-Ayrıca sitenize üye olan her kullanıcı referaliniz oluyor. (, kullanıcılarınızın kazançlarından da %20 kazanıyorsunuz)

3- Sitenizde linklerimizi yerleştirme yoluyla kazanç:

Siteniz var, ve kullanıcılarınız sitenizde TurboBit.net de bulunan dosyaların linklerini mi paylaşıyorlar? Şimdi bu linklerden para kazanabilirsiniz.
Site sahibinin aldıkları:
Sitenizdeki linkten gelen ziyaretçilerin her Turbo erişim tutarından %10 kazanırsınız. (operatör komisyonu düştükten sonra).

4- Partnerlerlik sistemiyle kazanç:

Bir çok site de referans link vermek yasaktır. Bunu göze alarak Turbobit.net de dosyalsrın linki referal linkine eşitledik. Yani, bir kullanıcı sitemizden size ait bir dosya indirip partnerlik programına üye olmuşsa, bu kullanıcı dosya sahibi için 1'nci seviye referal oluyor.
Ayrıca partnerlerinizin de paylaşım yapıp referans edinirse bu kullanıcılar 2'nci seviye referal oluyor.
Bütün ödemeleri kendi kazancımızı azaltarak yapıyoruz.

Kazanç oranları:
- 1'nci seviye partnerlerinden %20
- 2'nci seviye partnerlerinden %5

adresinden sağ üstteki yeni kayıt bölümünden kayıt olabilirsiniz.

Her türlü konuda (teknik, finansal, öneri, kampanyalar vb.) [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Not: Turbobit.net sitesinin resmi konusudur.

juba08

Üye
    Konu Sahibi
Eylül ayında kazanç tablosunda değişiklik yapmaya karar verdik. Yeni kampanya da daha çok çalışan daha fazla kazanacak. 1000 indirme başına verilen ücret 20$' a kadar artırılacak. Premium hesap satışından kazanılacak oran ise % 20 lere kadar artırılacak.

Bu kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında devam edecek. Daha sona gelen öneri ve eleştrilere göre uzatılabilmesi yada değiştirilebilmesi de söz konusu.

Detaylı bilgiye bugün içerisinde buradan ulaşabileceksiniz:

atikpostalarim0

atikpostalarim0

Üye
kardeş ben sms aktif etmeye çalışıyorum.
GET RRR 808 yazıyorum. 6662 ye yolluyorum. mesaj geliyor. hatalı mesaj yolladınız yeniden deneyin diyor. nasıl yapmam gerek.
yanlışmı yapıyorum. nasıl yapmam gerek.

juba08

Üye
    Konu Sahibi
7979 a gönderilmesi lazım bizimle ilgili bir hata varsa kayıtlı olduğunuz mail adresini pm atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

juba08

Üye
    Konu Sahibi
konu hakkında detaylı bilgi aldım söyediğiniz numaralar bir süre önce kullanılıyormuş fakat kaldırılmış. yeni numaralara buradan ulaşabilirsiniz:

Üst Alt