Turbobit Bozuk Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Turbobit Bozuk Mu?
?????

marist

marist

Üye
Girilmiyor :s

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
evet bozuk o zaman :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kim bozdu?

• Beğen
marist

marist

Üye
Belkide yenileniyordur.

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Vallaha ben bozmadım :sirit:

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Arkadaşlar premiumize.me sitesine üye olun. Telefon numaranızla onaylayarak 1 haftalık sınırsız birçok siteden premium hakkı kazanıyorsunuz buna turbobit lititbit vs dahil. Bir hafta sonra başka bir hesap açın yine sms ile onaylayın :D ben bu şekilde sürekli tüm sitelerden sınırsız indirme yapıyorum :D Kontor falan gitmiyor.

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Arkadaşlar premiumize.me sitesine üye olun. Telefon numaranızla onaylayarak 1 haftalık sınırsız birçok siteden premium hakkı kazanıyorsunuz buna turbobit lititbit vs dahil. Bir hafta sonra başka bir hesap açın yine sms ile onaylayın :D ben bu şekilde sürekli tüm sitelerden sınırsız indirme yapıyorum :D Kontor falan gitmiyor.
Beyin bedava :ehe :tşk:

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Biz çılgın Türkler :D

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bugün hata veriyor niyeyse ama, şu an sorunsuz indirme yapıyorum :ehe

• Beğen
marist

marist

Üye
Giriyor artık .

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Evet numarayı 1 haftalık sınırsız premium için istiyorlar zaten :D Eğer olmazsa arkadaşının falan numarasından gönderiver :DBir de tarayıcınıza uygun eklentiyi indirmeniz gerekiyor. Ben chrome kullanıyorum. Eklentiyi indirdikten sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Birde ' Choose Mode ' kızmı var orayı ' Auto-Mode ' yapın tamamdır.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Evet numarayı 1 haftalık sınırsız premium için istiyorlar zaten :D Eğer olmazsa arkadaşının falan numarasından gönderiver :DBir de tarayıcınıza uygun eklentiyi indirmeniz gerekiyor. Ben chrome kullanıyorum. Eklentiyi indirdikten sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Birde ' Choose Mode ' kızmı var orayı ' Auto-Mode ' yapın tamamdır.
Sürekli başka numara lazım onun için

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Evet düzelmiş :) öğlenden beri bunu bekliyom :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
turbo bit ne