turbo msn - turkcell msn - agile messenger

Sponsorlu Bağlantılar

progman

Üye
    Konu Sahibi
turbo msn - turkcell msn - agile messenger
arkadaşlar hiç birine giremiyorum hiç bi şekilde bu sıralar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ayarlarını yaptın mı ?

Telefonuna uygun versiyonu yükledin mi ?

Biraz daha açarsan yardımcı olmaya çalışırız !!

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
ayarlarının internet olmasınada dikkat et .. normal gprs ayarı ise girmez...

progman

Üye
    Konu Sahibi
agilede ve turboda normal msn ayarları

ama turkcell mesengerde mesenger ayarları

turbo için nerde bulcam internet ayarlarını

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Turbo MSN için internet ayarları (agile ve diğer messenger programları içinde geçerlidir) :

Menü > ayarlar > bağlantı > erişim noktaları > seçenekler > yeni erişim noktasını seç ve boş olan yerleri şu şekilde doldur:

Bağlantı ismi : Msn(kafana göre yaz)

Veri taşıyıcı : Gprs

Erişim noktası : internet

Kullanıcı ismi : boş bıraksanda olur

Şifre sorma : hayır

Şifre : boş bıraksanda olur. eğer şifre sormayı açarsan buraya gireceksin şifreyi (şifreyi kafana göre yazabilirsin).

Doğrulama : güvenli

Ana sayfa : Boş bırak

aybata

aybata

Üye
benim de eMsnLite programında bu sorun var...

(6230i) kendime erişim noktası internet olarak yapıcam yapamıyorum

Menü > ayarlar > bağlantı > erişim noktaları > seçenekler > yeni erişim noktasını böyle bir yol bulunmuyor

bağlantıya kadar var sonrası bluetooth, ir, gprs

eon

Üye
arkadaslar agile messenger parali mi oluyor dersiniz ... sitesine bir bakin... ben korktum update etmeye, sizce????

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Arkadaşlar bütün ayarları yaptım daha önce Agile ile msn ye bağlanıordum. fakat şimdi kullanıcı adı ve şifre hatası gibi hata verior. yazdığım üyelik ile normal Msn den bağlanıor. ha bu arada Agile update istiyor cancel seçip bağlanıordum. fakat şimdi çalışmıyor :(

volkri

Üye
EON kardeşim ;
agile messenger paralı değil ben kullanıyorum, tek sorunu ise ilk yüklediğinde 7 gün trial (deneme) diye bir uyarı veriyor , ama benim kullandığım süre 3 ayı geçti :)

volkri

Üye
ayrıca "chavrash" kardeşimin yazmış olduğu gibi ayarlarsan bağlantı ayarlarını (telefona) ve agile ye bağlanırken bunu kullanırsan (ki soruyor bağlantı anında) neredeyse beleşe görüşebilirsiniz. Örnek 9 saat sürekli yazışma = 9 kontör veya 24 saat sürekli bağlantı ve arada bir yazışma = 3 kontör.

dip not (p.s.) : benim telefon hattı faturalı ayrıntıları incelediğimde bulduğum sonuçları yazıyorum sizlere

volkri

Üye
pc master kardeşim ;
agile messengerin son versiyonunu yüklemez isen kullanamazsın, bu arada son versiyon yüklemek için gerekli adresi "eon" kardeşim vermiş , yükle ve bir daha dene, bu arada yükleme yapmadan önce lütfen mevcut programını telefonundan ve var ise pc n den unistall et , saygılarımla.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
yardımlarının için saol

volkri

Üye
bu arada tüm arkadaşlarım, sizlere bir uyarı ;
mümkünse birkaç kontöre veya YKR ye kıyıp , akşam saatlerinde bağlanmak yerine , gğndüzden bağlanıp bağlı kalmayı deneyin, nede olsa telefonlarımız bağlı olduğumuz anlarda meşgulde kalmıyor. arama gelirse otomatik olarak arama sonrası yeniden bağlanıyor GPRS e. Akşam saatleri gerek internet, gerek GPRS yoğunlaştığı için bağlantı sorunu yaratıyor ki bu da bazen can sıkıcı sonuçlar almamıza neden oluyor :(
saygılarımla

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by aybata@Oct 6 2005, 11:02 PM
benim de eMsnLite programında bu sorun var...

(6230i) kendime erişim noktası internet olarak yapıcam yapamıyorum

Menü > ayarlar > bağlantı > erişim noktaları > seçenekler > yeni erişim noktasını böyle bir yol bulunmuyor

bağlantıya kadar var sonrası bluetooth, ir, gprs
[post=185915]Quoted post[/post]​

Benim yukarda yazdığım bağlantı ayarları Symbian telefonlar için.

eon

Üye
o zaman yeni versiyonunu yukleyim mi diyorsunuz? (aslinda update edecegim)... 7 gun trial dedigi halde nasil 3 ay baglanabildin ki? bu faturaya bir sekilde yansitiliyor olmasin... ben bu yuzden yuklemedim, yeni versiyonunu, gerci eger paraliysa eski versiyonlara da care bulunucaktir ama en azindan belki zaman kazanirim dedim.... fikirlerinizi bekliyorum yukleyin derseniz yukeleyecegim :) son yorumlariniz nedir ?????

AntiTuk

Üye
ben de turbo msn var çatır çatır giriom

PaNTeR

Üye
Originally posted by eon@Oct 7 2005, 10:28 AM
arkadaslar agile messenger parali mi oluyor dersiniz ... sitesine bir bakin... ben korktum update etmeye, sizce????
[post=186115]Quoted post[/post]​

Bütün s60 uygulamaları paralı zaten, kendi sitelerinden veya GPRS üzerinden update etmek isterseniz yüklenecek program trial oluyor maalesef... Yeni sürümleri çıktıkça kırılmış versiyonlarını burada paylaşıyoruz zaten. O yüzden korkmaya gerek yok... Birileri yapar, birileri kırar, maxicep allayıp, pullayıp tepsi içinde servis yapar ;;)

progman

Üye
    Konu Sahibi
herkese çok teşekkürler sorunum halloldu arkadaşlar

progman

Üye
    Konu Sahibi
herey tamamda turkcell messengerde bağlanırken iletişim sorunu diyor bi bilgisi olan varmı

PaNTeR

Üye
Bana sorarsan agile hariç bütün messenger uygulamalarını kaldır... En ideali o, Turkcell Messenger ile uğraşma artık ;;)

Üst Alt