turbo msn - turkcell msn - agile messenger

Sponsorlu Bağlantılar

progman

Üye
    Konu Sahibi
turbo msn daha iyi deilmi ya agileden?

PaNTeR

Üye
Originally posted by progman@Oct 7 2005, 05:17 PM
turbo msn daha iyi deilmi ya agileden?
[post=186334]Quoted post[/post]​

En sorunsuzu ve kullanışlısı agile... Turbo MSN'de guruplar falan bana karışık gibi geliyor...

progman

Üye
    Konu Sahibi
hmm bunuda örenmiş olduk saolun
turkcell messengerde oldu 3 gün müş kayıt süresi saolun arkadaşlar

hasan4343

Üye
ben de turbo msn var çatır çatır giriom
arkadaşım bende de war ama giremiyorum.nokıa n70 telefon modeli hattım da avea gprs ayarlarını falan indirdim ya ben yanış yüklüyorum ya hatta bişi war.pc de oturum açıyorum daha sonra telefonda açıyorum ama pc deki başka yerden oturum açtınız diyor.ama 1 dk sonra falan da telefon ''bağlantı hatası'' die bi hata weriyor.:sinir ne bu anlayamadım.lütfen hattını neyse söylermisin ve ayarlarınıda gönderirmisin yada bu hata neyin nesi nasıl yapıcaz yardımcı olursan çokk iyi olur. werebilirbisin.şimdiden tşk ederim saolasınız.

sakincaliyesil

Üye
tesekkürler :....

ossie_0666

Üye
6600 ı olupta turkcell msn sine giremeyenlere söylüyorum bendede var 6600 problemi buldum şimdi yapacağınız şeyi teker teker anlatıyorum önce 7777 ye msn yaz gönder sonra gelen mesaj üyeliğiniz alınmıştır cart curt der sonra yine mesaj gelir linke tıklayın dio link aktif değil onun da çaresi var turkcell waptan girin eğer wap ayarınız yoksa wap boşluk 6600 yazın 2222 ye gönderin sonra wap tan turkcell-im anasayfasına girin sadece 2 kontör gidecek tir aşağıya doğru inin yeni nesil windows messenger yazar ona tıklayın kontörünüz gitmez korkmayın sonra bişeyler yazar aşağıya inin yükleye basın telefonunuza uygun flan yazıyo sonra yükleye basın korkmayın kontör gitmez programı yükleyin sonra programı yükledikten sonra hiç açmayın bilgsayardan yazın 2222 ye gönderin ayarları kaydedin daha sonra msn ye girin oturumu yazın işte şifreyi flan girin sonra önünüze gelen şeyi seçenekler kabul et deyin yazılar var sonra bilgisayardan internet yazar onu seçin yapın işte MART 1 e kadar bedava msn niz hayırlı olsun bi teşekkür edin yanii 6600 ı olanlar :) :D

Üst Alt