tüplü tvye telefon bağlama skart girişli (E6'da denendi)

Konu Sahibi
tüplü tvye telefon bağlama skart girişli (E6'da denendi)
uzun uğraşlardan sonra yaptım
plazmalarda iş kolay ama tüplülerde öle olmuyor skart girişi varsa sadece bunu yapın jakları varsa sıkrat yerine o üç jakı takarsınız skart girişni kesersiniz resimler açıklayıcı zaten

alttaki resimde bağlantıyı tam çizdim zor değil
1-bi tane scart kablosu bulun üç jakı kesin onlar lazım değil koyun bi yere ya da atın.
2-bu üç renkli kabloyuda soyun
3-iki kablo çıkar biri pilastik kablıdır diğeride bir sürü tel o tellerin hepsi şasedir
4- bozuk bi telefonun kulaklığının pilastiğini soyup renklerini yerlerine lehimleyin şaseleride birleştirip şase yazan yerlere lehimleyin bantlayın tamamdır.

hatta o kestiğimiz renkli jakları atmayın bunu yapın

Tepkiler: okankayci, noss_bar, OPC ve 3 diğerleri

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık teşekkürler konunuzu ilgili yere aldım

Konu Sahibi
teşekkürler elektronik bölümü okudum merakımda vardır baya

- - - Eklendi - - -

faydalı olabildiysem ne mutlu

Tepkiler: Nextman

-Hokage-

Üye
tam aradığım şey fakat resimler çok bulanık anlaşılmıyor.Yapamadım

Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Şimdi benim bir tüplü televizyon bulmam lazım

Tepkiler: ShadesOfBLUE
    Konu Sahibi
kısa zamanda daha açıklayıcı çizerim kardeş merak etme acele ettim biraz ondan oldu

LimePie

Üye
vay güzelmiş böyle işler hoşuma gidiyor

MaxipmaN

Üye
ben hala otg alcam öff pc herşeyi untturdu

- - - Eklendi - - -

ben hala otg alcam öff pc herşeyi untturdu

-Hokage-

Üye
usta sen şunu bi daha açık çiz farklı bi kameraylamı çekersin naparsına rtık.Götürim elektrkçiye vereyim yapsın Böyle versem adam beni kovalar biraz yaşlıca biri

Konu Sahibi
usta sen şunu bi daha açık çiz farklı bi kameraylamı çekersin naparsına rtık.Götürim elektrkçiye vereyim yapsın Böyle versem adam beni kovalar biraz yaşlıca biri

öle yaptım bu kadar oluyo elektirkçiyi bilmem ama elektronikten anlayan biri çok rahat yapar anlat ne yapması gerektiğni resimleri göster :

daha net ciz ve daha net kamera kullan vede daha ayrıntılı anlat böyle baştan sağma olmadı

hizan

Üye
teşekkürler emeğine sağlık.

aykan59

Üye
daha önce de bunu anlatmaya çalışanlar olmuştu ama resimli olunca başka tabi teşekkürler

Anil-D

Üye
kardes peki pcden nasıl kontrol etcez