• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Tüplü TV Uydusuz TV izleme-Karasal Yayın Anteni / Karasal Yayın Nasıl İzlenir?

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Tüplü TV Uydusuz TV izleme-Karasal Yayın Anteni / Karasal Yayın Nasıl İzlenir?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yeni nesil bunu bilmiyor mu ? Gerçi internet varsa her şey var oldu artık

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi ki Bilmiyorlar Yani O Şekilde Pixsel Tv İlzeyeceğine Hiç İzleme Bence :D Hatta Git Telefondan İzle Salın Artık Şu Tüplu Tv leri :D

• Şaşırdım
  • Düşünceli
  • Kahkaha
Tepkiler: Coolwhisper, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İyi ki Bilmiyorlar Yani O Şekilde Pixsel Tv İlzeyeceğine Hiç İzleme Bence :D Hatta Git Telefondan İzle Salın Artık Şu Tüplu Tv leri :D
Ekranın çözünürlüğü 576p destekliyorsa yayında 576p olursa görüntü çok kaliteli olur

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
lgkg300

lgkg300

Üye
Enigma2 Uydu alıcısı alın
Kaliteyi farkı görün
cam gibi

tavsiye cihaz :

Vu Ultimo 4K

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Coolwhisper

Üye
2 sene öncesine kadar 70 ekran vestel tüplü tv ye mini FUll HD uydu alıcısını rca-scart çevirici kalbo ve adaptörle bağlayıp kullanıyordum ve ekrandaki görüntüler cam gibiydi, kesinlikle Piksel Piksel izlemiyordum. Hatta elimde birde 31 ekran seg tüplü tv vardı kullanmadığım ona da aynı sistemi yapıp mini fhd + 31 ekran tüplü tv olarak satmıştım. tüplü tv nin çözünürlüğünün 576p olması sizi aldatmasın, 1080P görüntüyü gayet güzel gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Daha durun. Şimdi başlıyorum. Dvd player de bağladım altına bir video çekicem. Gayet güzel oldu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Coolwhisper

Üst Alt