Tüplü Tv de Film İzleme Usb Vb Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Tüplü Tv de Film İzleme Usb Vb Yardım
Tüplü 55 ekran televizyon da nasıl film izleyebilirim flash vb bir şekilde görüntüyü aktarabilsem nasıl olabilir fikri olan ?

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aklıma gelen şu var, OTG ile telefona flash belleği bağlayıp ve telefona da görüntü aktarım kablosu alarak tabiki televizyonda da buna uygun giriş yerleri varsa telefon üzerinden bir ihtimal olabilir. Başka birşey aklıma gelmedi.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Aklıma gelen şu var, OTG ile telefona flash belleği bağlayıp ve telefona da görüntü aktarım kablosu alarak tabiki televizyonda da buna uygun giriş yerleri varsa telefon üzerinden bir ihtimal olabilir. Başka birşey aklıma gelmedi.
Scart girişi var bir tek sarı kırmızılı beyaz kablolar la uydu alıcısı dan görüntü fln alıyorsun bide anten girei var eski anten o kadar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Usb girişi olan bir dvd işinizi görebilir . Scart bağlantısı olup usb destekleyen her cihaz işinizi görecektir .

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve PALA.
rainman3545

rainman3545

Üye
USB girişi olan media player destekli çok pahalı olmayan uydu alıcılar var piyasada. Uydu anteniniz varsa hem tv izler hem de dediğiniz işlevleri yerine getirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Malesef eski tip tv lerde dönüştürücü donanıma ihtiyaç var ve bunlarda fiyat olarak ucuz değil...
Arkadaşlara katılıyorum, usb girişli uydu cihazı yada usb girişli dvd oynatıcı işinizi görecektir.
Televizyoncularda bol miktarda 2. el uygun fiyatlı dvd player bulabilirsiniz...

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi

Bu iyimi nasıl sizce?
Ürünün açıklamasında
Aksesuar larda scart Kablosu var diyor
Yorumda biri yazmış tos fiş bağlantısı var scart yok diyor nasıl oluyor bir yardımcı olsanız?

rainman3545

rainman3545

Üye
Bir ucu skart diğer ucu sarı kırmızı beyaz kablolar var onlarla bağlayabilirsiniz

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
rainman3545

rainman3545

Üye
Bu cihaz daha fazla dosya türünü destekler diye biliyorum ama emin de değilim. Bunun arkasındaki çıkış sayısı daha fazla hem de.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
PALA.

PALA.

Üye
Yukarıda denildiği gibi uydu cihazıda alabilirsin...

Scart girişi yok galiba bunda...

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Git 40 Tlye Uydu Alıcı Al Tak USB Yi İzle İşte

PALA.

PALA.

Üye
Ne bileyim uydu alıcısındq varmı öyle özellikler uydu alıcısı var normalde de öyle girişler yok
Scart girişi olmayabiliyor yeni tiplerde, satın alırken giriş-çıkış birimlerine dikkat edin...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
rainman3545

rainman3545

Üye

Mesela bu uydu alıcı oldukça fonksiyonel

rainman3545

rainman3545

Üye
Pahalı Gereksiz. 40 50 TLye Bime A101 Geliyor Onlardan Alınmalı
Tüplü tv ileride bozulursa hdmi çıkışı da var dolayısıyla yeni led tvde de kullanılabilir. Ayrıca 6 aylık server hediyesi var. Ucuz olması açısından size katılıyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tüplü tv ileride bozulursa hdmi çıkışı da var dolayısıyla yeni led tvde de kullanılabilir. Ayrıca 6 aylık server hediyesi var. Ucuz olması açısından size katılıyorum
Şöyle Bişey Diyorum Ben
Bunların Scart Lısıda Var Yani Scart Çıkışlısı Filan Var + HDMIlileride Vardır.Yeni TV Alırsanız Uydusuz Olmasın En Önemli Tavsıyemdir.

PALA.

PALA.

Üye
Şöyle Bişey Diyorum Ben
Burada birşey yok :)
Şunları 30 liraya yapıyorlar, biraz pahallı yap hem scartlı, hem usb'li, hemde hdmı yap ne var yani. Çok mu şey istedik :)

• Beğen
Tepkiler: rainman3545 ve DarkredBlue61