Tümer: önemli olan Fenerbahçe!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Takıma faydalı olmak için her şeyi yapacağını söyleyen Tümer: Fenerbahçe'ye borcum var.


ÖDEME ZAMANI
Sakatlığı devam eden Tümer Metin, sağlığına kavuştuktan sonra takıma faydalı olmak için çok çalışacağını söyledi. Deneyimli oyuncu, "Fenerbahçe'ye borcum var ve bunu ödeyeceğim" dedi.

KAFAM RAHAT
Askerlik sorununun yeni yasayla halledilmesinin kafasının rahatladığını belirten Tümer, "Kadroyagirememe korkusu yaşamıyorum. Herkes kadar forma şansım var" diye konuştu.
 
schumici

schumici

Üye
tümer kimileri sana hala laf ediyo ama sen çoğu kişiden has fenerli çıktın helal sana:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt