Tüm Modeller Için **** Winhex Ile Acoustic Düzenleme + Resimli Anlatımlı

Sponsorlu Bağlantılar

hasokeyk

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Modeller Için **** Winhex Ile Acoustic Düzenleme + Resimli Anlatımlı

--------------- Ekleme ---------------

template için lütfen pm atınız...

Öncelikle yapmanız gerken bir adet winhex indirmek.

Daha sonra fullemek ve SE APF düzenlemek için yamayı indirin..
ve da JoKeR Acoustic v1.35'i indirip bir yere açın.

Resimlerdeki gibi sırayla Winhex'i açın Opendan düzenlemek istediğiniz acoustic klasöründen farfield_play.apf i seçin. Daha sonra ALT+F2 veya View den Template Managerdan bizim SSE_APF_by_jOkEr.tpl i seçin ve gelen ekrandan Türkçeleştirdiğim yerden istediğiniz ayarları yapın. En önemli olan şey 06 max seviyedir daha fazlası basslarda boğar. ben 08 kullanıyorum. sonra değişiklikleri yapıp kapatmak ve savelemek. ve zipleyip setooldan flashlamak. Setool görsel anlatımı indirebilirsiniz.
Resimlere bakarak devam edin.

İşte bu kadar

Öncelikle yapmanız gereken bir adet winhex indirmek.

Daha sonra fullemek ve SE APF düzenlemek için yamayı indirin..
ve da JoKeR Acoustic v1.35'i indirip bir yere açın.

Resimlerdeki gibi sırayla Winhex'i açın Opendan düzenlemek istediğiniz acoustic klasöründen farfield_play.apf i seçin. Daha sonra ALT+F2 veya View den Template Managerdan bizim SE_APF_by_jOkEr.tpl i seçin ve gelen ekrandan Türkçeleştirdiğim yerlerden istediğiniz ayarları yapın. En önemli olan şey 06 max seviyedir daha fazlası basslarda boğar. ben 08 kullanıyorum. sonra değişiklikleri yapıp kapatmak ve savelemek. Şimdide telefona atmakta zipleyin setooldan flashlayın. Setool görsel anlatımı indirebilirsiniz.
Resimlere bakarak devam edin.

İşte bu kadar

Alıntı değil direk kendi anlatımımdır.

Copyright PasteRight CutRight tüm right ve Leftleri herşeyi bana aittir.

İstediğiniz gibi çoğaltın :)

kisacafd

kisacafd

Üye
bunu yaptığımız zaman ne oluyor acaba

General_YMR

General_YMR

Üye
Emeğin e sağlık arkadaşım

vlkn_007

Üye
linkler ölü siteler takla refresh pls :nono:

nightdragon35

nightdragon35

Üye
ilk defa akustik atacak olanlar denemesin.tehlikelisonuçlar ortaya çıkabilir.bende çok atmak istiyorum ama.servislik olmak istemedigimden bilen birini bulacagım ve ona yaptıracagım.akustik atayım derken servislik olup garanti kapsamı dışı kalmayalım:coold:

hasokeyk

Üye
    Konu Sahibi
resimler tıklama ile imageshack te açıyor.

FEİRS OF FEİRS

Üye
Ses Yukseltme Olayı W800 Için Bu Verdiğiniz Ses Yukseltme Olayı K790i Uyarlımı Programı

yhooss

yhooss

Üye
Baya uğraşmıssın belli eline sağlık

mami89

Üye
Rar -sifresi ne bunun?

xacah_

Üye
emeğine sağlık

zMrLEEalex

zMrLEEalex

Üye
arkadaşlar acoustic ile kolay kolay servislik olmazsınız, eğer setool kullanmayı biliyorsanız tabiikide.. ben k750, w800, w810, w200, w300 gibi modellerde biçok kez denedim, her sefernde de oldu :oke:
ama şimdilerde z250i diye bi model var, annem kullanıyor. sesi çok az çıkıyor bunun için bi acoustic bulamadım. bilen bulan elinde olan varsa paylaşabilir mi?

4aslanwar

Üye
link uçmuuuuuş ta bilmemne sitesine gönderiyo ,ismi lazım deil kopmayalım hedefden alooooooo:box

Üst Alt