Tüm Maxicep Ailesi Oyunuma Davetlidir!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abi kutlarım seni öyle üstadlarla sahneye çıkmak herkesin harcı değil:oke: şu an yaz okulunda olduğum için malesef gelemiyorum ama eskişehire yolunuz düşerse mutlaka haberini ver. çok çok kolay gelsin başarılar:oke:

Çok çok teşekkürler!.. :) Eskişehir'e gelirsek mutlaka haber veririm!..

--------------- Ekleme ---------------

İyi Fikir Kardeş.. MaLesef MesafeLer EngeL TeşkiL Ediyor.. GeLmeyi Çok İsterdim.. :(

Ben de çok isterdim gelmenizi... Bir başka oyunda görüşmek üzere inşallah...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
abi kutlarım seni öyle üstadlarla sahneye çıkmak herkesin harcı değil:oke: şu an yaz okulunda olduğum için malesef gelemiyorum ama eskişehire yolunuz düşerse mutlaka haberini ver. çok çok kolay gelsin başarılar:oke:

aynen :)

_KadirşinaS_

Üye
İstanbul'da olursam geleceğim. Bayılırım tiyatroya. Ama sormak istediğim birşey var. 1-15 Ağustos arasında her akşam mı oynuyorsunuz, yoksa belli bir tarihi var mı sizin oyunun? Belediyenin sitesinde 1-15 Ağustos arası yazıyordu onun için sordum. Cevabını bekliyorum...:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İstanbul'da olursam geleceğim. Bayılırım tiyatroya. Ama sormak istediğim birşey var. 1-15 Ağustos arasında her akşam mı oynuyorsunuz, yoksa belli bir tarihi var mı sizin oyunun? Belediyenin sitesinde 1-15 Ağustos arası yazıyordu onun için sordum. Cevabını bekliyorum...:oke:

Mutlaka beklerim!..
Her akşam biz oynamıyoruz tabii :) Konuda verdiğim linkte sayfanın altına bakarsanız festivalin programını görebilirsiniz.
Örneğin ilk gün(1 ağustos) Haldun Dormen'in oynadığı Kibarlık Budalası var, ikinci gün biz, 3.gün Olya'yı, 4. gün Müjdat Gezen Tiyatrosu'ndan Arzu Yanardağ'ı izleyebilirsiniz, 5.gün Ali Poyrazoğlu'nun yönettiği Tuncay Özinelin'in oyununu seyredebilirsiniz, 6.gün Emre Kınay, 7.gün Uğur Mumcu'nun Sakıncalı Piyade'sini, 8.gün Nedim Saban'ın yönettiği oyunda Suat Sungur'u, 9.gün Sinan Benginer ve Volkan Saraçoğlu'nu, 10. gün Sadri Alışık Tiyatrosu'ndan Kandemir Konduk'un yazdığı Çapraz Aşklar'ı, 11.gün Ali Poyrazoğlu'nun yazıp,yönetip,oynadığı İçimdeki Timsah'ı, 12sinde Ali Ayşe'yi Seviyo, 13ünde Ayna Ayna, 14ünde Tevfik Gelenbe Tiyatrosu'ndan Dişi Horoz'u, 15.gün ise Asuman Dabak Tiyatrosu'ndan Haldun Dormen'in yönettiği Asuman Dabak'ın oynadığı Şahane Düğün'ü izleyebilirsiniz...

Örnek vereyim dedim ama bütün programı vermiş oldum :) İlgilenenlere yardımcı olur umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...