Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

bihhter

Üye
ii günler benim üzerinde nokıa yazan cavio diye açılan telefonum var telefonun duvar kağıdını değiştiremiyorum ve temasını kaldıramıyorum bana yardımcı olur musunuz

bozve

Üye
iyi günler cect e 71 telefonum var bunun ahize sesi düşük bilen varsa anlatabilir mi nasıl yükseltiliyor birde desteklediği video nedir yani hangi tür videoları oynatıyor çevirici öneriniz var mı

eren612

Üye
slm arkadaslar.bı kaç saat once çin iphone aldım..fakat musıc çalarına musıc ekleyemıyorum..yanı ıpod secenegıne tıkladıgımda liste muzık lıstesı yok.nasıl lusturuluyor..yardım edermısınzızz....tşk.ederımm

babamevs

Üye
meraba adem kardeş bende gps f035 cin telefonu var oyun program navigasyon bulabilirmisin rica etsem simdiden tesekkürler

ibssm

Üye
slm arkadaslar cect marka çift sim hatlı telefon 2, sim sebeke yook yardımcı olurmusunuz

ekscan

Üye
SLM arkadaşlar ben de smartcell nova var pc taktıgımda sadece şarz oluyor com yada yıgın deposu dıye gormuyor bunun ıcın ne yapabılırım uart ayarları denılmıs onlarıda yaptım ama ne yazıkkı beceremedım bırde cıhaz durup durup ımellerını sılıyor bıktım artık kendım yukleyım ıstıyorum ama port olarak gosteremedıgım ıcın bırsey yapamıyorum lutfen yardım edınn

firat15935782

Üye
arkadaşlar benim telefonun sesi az cıkıo önce aldıgımda çok fazla çıkıyordu ve sonradan azalmaya başladı kulaklıgı takıncada kulaklıktan normal sese bakaraktan çok sese çıkıo bir ses açma şifresi varmış bir zahmet talimat vererk söylerseniz çok memnun olurum:aman2::nono:

kaplan_52

Üye
merhabalar benim myhphone m9 telfonda türkcel tek başına her iki taraftada çalışıyor telsim de aynı şekilde çalışıyor ama turkcel ve telsimi taktıgımda turkcel çalışmıyor beni bu konuda bilgilerdirirseniz sevinirim

bexidi

Üye
bende çinmalı n 97 mini aldım ama ne kadar ugraşsamda pc suiteye baglayamıyorum java desteklidir msn filan yaptım oyun atacam nasıl baglayabilirim abe şimdiden tşkler

YALNIZKURT1

Üye
Arkadaşlar lütfen yardım Anycoll troya mtk mt 6235 model telefonu yeni aldım galiba yanlışlıkla mms ayarlarını sildim tekrar oluşturamıyorum ayrıca ana menüdeki internete tıkladığım zaman uçuyor yani ana menüye geri dönüyor. bağlanmıyor jawa dan mini opera ile bağlanabiliyorum. zannedersem bu sebepten dolayıda telefonu bilgisayara bağladığım zaman yığın bellek seçtiğim zaman sistem hazır değil sonra yeniden dene uyarısı çıkıyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz?

park078

Üye
Arkadaşım bu konuya acil cevap verirsen çok sewnrim bende CECT E71 bir telefon war aldığım arkadaş telefon kilidi untmuşş nasıl kırarız acil cvp şimdiden çok teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Cvp verecek misin

uqur99

uqur99

Üye
ii günler bende w9530 diye uzakdoğu malı bi tel var gecenlerde wireless acmıstım simdi kapatamıyorum tel arama yapmıyo her iki hattada gelen aramaları alıyo mesaj falan atıyo bu sorunu nsıl düzeltebilirm yardımcı olursanız svinirim .

bumas

Üye
ee 71 için de paylaşımısınız ? emekleriniz için şimdiden teşekkürler ....

aycan_gül

Üye
slm arkadaşım bende ventto f97 var her şeyi çok güzel ama video izleyemiyorum sky fire indirmek istiyorum ama jar dosyalısını bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

park078

Üye
adam konu açıo cvp vermio

ogulen

Üye
merhaba bende çin malı E72 var tvsi olamayan modeli, kulaklık taktım çıkardım kulaklık takılı görünüyor ve ne sessiz moda nede genel moda geçiyor öyle kalakaldı artı ince uçlu şarj aleti takınca usb görüyor normal usb takıncada pc görmüyor... yardımcı olursanız sevinirim

ben77m

Üye
meyzu m8 kullanıyorum navigasyon veya harita kullanmak mümkün mü?

Burak440

Üye
slm bende cin n97i var bu telde gönderilen msjları nasıl kaydettirebilirim suan kaydetmıyor gönderilen msjları

aslancan27

Üye
bnm n97i telefonum var acaba nasıl msn programı yükleyebilirim bi link felan atarsanız sevinirim.

trader38580

Üye
slm arkadaşlar
gerçekten bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
bugün nokia6700 ın sanırım çin versiyonu olan versiyonunu aldım. aldığım telefonun resmi bu.
ben nokia nın kendi sitesinden pcsuiti indirdim ancak bu telefonu tanımadı. amacım bu telefonu modem olarak kullanıp, laptopumdan internet bağlantısı yapmak. bunun için burdan çin malı telefonlar için olan modemdriver ve pcsuiti indirdim ancak onlarıda kurulumunda hata verdi. bilgisayarımda VİSTA kullanıyorum. Ayrıca elimde çin malı n99i telefon da var. bu telefonların herhangi birini modem gibi kullanarak laptopumdan internete girmek istiyorum. bu konuda gerçekden bilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden sonsuz teşekkür ederim.