Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum
Arkadaşlar Merhaba

Forumumuzda aynı sorular, aynı konular cevabını bulduğu halde yeniden sorulmakta. Herkesin aradığını daha kolay bulabilmesi için birbirinin aynı konular açılmamalı.

Bu konuda Çin Malı telefonlarla ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Cevabınızı en kısa sürede yazacağım.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: kol@j, apom68, maviturna ve 17 diğerleri

rider650

rider650

Üye
Selam. Sanırım ilk soruyu ben soruyorum:) Çift hatlı e71 im var. Arkasında nokia yazıyor:) tv özelliği de var. Benim sorum şu : Kabloyla bilgisayara bağlanmak istediğimde direkt olarak hafıza kartına ya da web cam e geçiyor. Telefona bağlanıp rehber yedekleme ya da oyun msn vb. şeyler yüklemek için ne yapmam gerekiyor? şimdiden teşekkürler.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba

Öncelikle şunu belirteyim. E71 Modeli normalde Trident'in. Eğer Nokia yazıyorsa bu telefonunuzun orjinal olmadığını gösterir. Çünkü Nokia E71 klavyeli, cep bilgisayarı tarzında bir telefondur. Cihaz orjinal olmadığı için cihazınızda java olup olmadığı konusunda bilgim yok. Genelde sahte modellerde olmuyor. Menüler arasında java isimli bir menü gördüyseniz eğer 240x320 Piksel boyutundaki tüm program ve oyunları yükleyebilirsiniz. Diğer sorunuza gelince telefonun kablosunu taktığınızda telefon üzerinde seçenekler çıkması gerekir. Bu olmadan direkt olarak webcam ya da hafıza kartına bağlanıyorsa sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemeniz probleminizi giderecektir. Rehber ve mesajlarınızı bilgisayarınıza yedeklemek için forumumuzda PC Suite programını aratın ve bilgisayarınıza yükleyin.

• Beğen
Tepkiler: ihsa.n

tugruL21

Üye
Trident MB 800-T Telefonumun internetini yapamadım Lütfen yardımcı olabilirmisniz ?

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Ertuğrul hangi hattı kullanıyorsun

Bahri_Csn_06

Üye
Bende birşey sormak istiyorum çin malı telefon orjinal olunca kalite nasıl oluyor

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Bende birşey sormak istiyorum çin malı telefon orjinal olunca kalite nasıl oluyor

Gayet güzel oluyor. Orjinal Çin "de" üretilen telefon alıyorsunuz benim gibi 1.5 yıl sorunsuz kullanıyorsunuz. :) (Bu arada telefon halen sağlam eniştem kullanıyor).

mesutunal

Üye
merhaba; tv mobile telefonum var. ancak üstündeki operatör logolarını silmek istiyorum bi türlü olmuyo. bilginiz var mı teşekkürler

Bahri_Csn_06

Üye
sağol adem kardeş de Trident T 828 nasıl bir telefon kamera 2.0 mı ?***

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
sağol adem kardeş de Trident T 828 nasıl bir telefon kamera 2.0 mı ?***

Sanırım 3.2 yazıyor üzerinde ama 1.3 Mp doğrusu. Bu güne kadar kamerasının çözünürlüğü doğru verilen tek telefon (Çin malı) My Phone E71. Diğerleri genelde 1.3 Mp

Bahri_Csn_06

Üye
benim bildiğim 2.0 sıfır ayarlardan yapılıyormuş ??????????????

--------------- Ekleme ---------------

Trident T828 sence alayım mı kullanışlı mı

--------------- Ekleme ---------------

ADEM kardeş ben sitede biraz dolaştım Trident T 828 den soğdum ya bana bu trident hakkında biraz bilgi verir misin

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Kamera 2.0 a ayarlanmıyor. Sonuç olarak ne şekil ayarlanırsa ayarlansın kamera performansı çok kötü. Ayrıca java olmaması nedeniyle oyun ve program yükleme şansınız yok. Ancak bunlar önemli değilse sizin için şunu söyleyeyim sesi mükemmel. TV uygulaması çok iyi. Bunlar da artıları.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok geniş kapsalı bir soru cevap şeklinde konu hazırlıyorum. Bir iki gün içinde sorunlarınızı hızlı şekilde çözebilmeniz için bu konuyu kapatıp diğer konuyu açacağım

barmani

barmani

Üye
merhaba ADEM kardeş
n101 de e kitap çalışırmı
çalışıyorsa nasıl çalışıyor yada nasıl kitap yükleyebiliriz.
n101 e başka oyunlar yüklenirmi
bu konularda bizi bilgilendirirmisiniz.
yardımlarınız için çok çok tşk ederim.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
merhaba ADEM kardeş
n101 de e kitap çalışırmı
çalışıyorsa nasıl çalışıyor yada nasıl kitap yükleyebiliriz.
n101 e başka oyunlar yüklenirmi
bu konularda bizi bilgilendirirmisiniz.
yardımlarınız için çok çok tşk ederim.

Merhaba. N101 ve diğer tüm Çin Üretimi telefonlarda e-book çalıştırabilirsiniz. Bunun için e-book larınızı hafıza kartındaki e-book klasörüne kopyalamanız yeterli. Java olmadığı için oyun ve program yükleme şansınız bulunmamakta.

blackmilk13

Üye
kolay gelsin benimde bi sorum olucak çin malı bi iphone aldım

telefon bu üstteki linkte mevcut benim sormak istediğim şeyler şunlar
içinde oyunlar vardı sildim ama ekranda hala duruyorlar silmenin bi yolu varmı
telefon java içerikli bunlara göre oyun nerden bulabilirim her jar dosyasını kabul etsede telefonda acmayabilio
yada orjinal iphone ların oyunlarını acabilme ihtimali varmıdır ?
bunları tam türkçe yapma ihtimali varmıdır ? bazı yerleri türkçe (garip bi türkçe)
bazı yerleri ingilizce ...
bide kendi orjinal ekran koruyucularını kaldırıp sadece kendi istediğim ekran koruyucusunu nasıl yapabilirim?

yardım için şimdiden teşekkürler

eç038

eç038

Üye
slm.. kardeşim ben telefonla alakalı bi soru sormayacam herşey güzelce çalışıyordu fakat alalı 2 gün olduğu halde demin garantiye verdim geldim..telefonun vidasını sıkarken fazla sıkıldığı için kasada çatlaklar oluşmuş..garantisi olduğu için verdim 15 günden gelecek ama ben telefondan buz gibi soğudum..sence benim başımı alalı 2 gün olduğu halde ağrıttığı gibi sürekli ağrıtacak mı.. düzen tutma ihtimali % kaç dersin??? makine digiphone e660

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
slm.. kardeşim ben telefonla alakalı bi soru sormayacam herşey güzelce çalışıyordu fakat alalı 2 gün olduğu halde demin garantiye verdim geldim..telefonun vidasını sıkarken fazla sıkıldığı için kasada çatlaklar oluşmuş..garantisi olduğu için verdim 15 günden gelecek ama ben telefondan buz gibi soğudum..sence benim başımı alalı 2 gün olduğu halde ağrıttığı gibi sürekli ağrıtacak mı.. düzen tutma ihtimali % kaç dersin??? makine digiphone e660

Digiphone'un servis hizmeti güzeldir. Sorun firmayla ilgili olduğu için ücretsiz gidermek durumundalar. Ancak bu sizi soğutmasın cihaz güzel bir cihaz.

fidan95

Üye
bende digiphone m8600 var şebeke gelidiği zaman telefon kapanıp açılıyor derdini söylerseniz sevinirim...

haydin1983

Üye
Mrb lar bi sorum olucaktı telfonum trident mb330 kendine ait 3 adet duvar kağıdı resmi var brn ayrıca bi duvar kağıdı ekliyemiyorum eklesem bile ekran dokunmatik olduğundan ekrana dokununca siliniyor. Duvar kağıdı olarak 3 tane saçma resim var bunları değiştirmek veya silmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden tşk ler