Türktelekom mobil kapsama alanı ile ilgili btk dan uyarı

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Türk telekom doğru bazı noktalarda yok ama arkadaşların dediği gibi internet hızı ve ucuz olması resmen bizi bağlıyor şimdi 12 gb internet 1000 dakka her yöne konuşma 1000 sms her yöne 5400 dakika gurup içi konuşma 42.50 kuruş kim verir

Şebekesi çekmiyorki, olmayan şebeke ile 12 GB yi nasıl kullanacaksın doğrusu çok merak ediyorum. Daha önce bende türktelekom kullandım. yani bir yıllık kontrat bitsin diye resmen işkence çektim.

Buyrun işkenceye o zaman.

phasan

phasan

Üye
Ben bu aralar hiç şikayetci olmadım hatta türkcell 3g sinin bile çekmediği yerlerde türk Telekom 4.5 g çekiyor ama bazı yerlerde ise sadece türkcell çektiği oluyor

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Ben bu aralar hiç şikayetci olmadım hatta türkcell 3g sinin bile çekmediği yerlerde türk Telekom 4.5 g çekiyor ama bazı yerlerde ise sadece türkcell çektiği oluyor

Umarım kapsama alanları gittikçe iyi olur da, ben yanılırım. Zira benim yukardaki açıklamam 2 yıl öncesine dayanıyor. Şebeke iyi olursa zaten tarifeleri uygundur.

phasan

phasan

Üye
Bu türkiyede bana gore hiç bir gsm şirketi tek başına 4/4 lük çekim saglamayaktır sonuc olarak en eski gsm şirketi türkcell ama onunda çekmediği cogu yer var ve ben ailem de türkcell çekmiyor diye türk Telekom geçenler var merkezde oturuyorsan türk Telekom hiç sıkıntı olmaz ama herkes şehirde yaşamıyor birde ben daha köylere gsm çekmediği yer biliyorum sonuc olarak hangisi uygun geliyorsa onu kullanın hepsi bu aralar aynı çekime sahip

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bir sene geçmiş uyarıyı alalı . Konya merkezde ve çumra ilçesinde değişiklik yok .

phasan

phasan

Üye
Bir sene geçmiş uyarıyı alalı . Konya merkezde ve çumra ilçesinde değişiklik yok .
En iyi çeken il bursa bu gsm şirketleri laftan anlamaz vereceksin cezayı ozaman akıllanır

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Arsfid

Arsfid

Üye
Adı Türk Telekom ama verdiği hizmet gavura vurar gibi.. Beni ısrarla 4buçuk Gye geçirttiler ama maalesef çekmiyor arıyorum kapsama alanı dışındasınız diyor oysa yan binada çatıda 3 operatörün baz istasyonu var. Birde çekmeyen İnternet su gibi akıp gidiyor ben bunu anlayamıyorum...
Birde yeri burası değil ama sizlere sorarım bu türk telekom internetinden memnun değilim thh'ye mi başvuracam

bilisimler

bilisimler

Üye
Maalesef evin içinde konuşmada ses net değil ara sıra kesinti oluyor 4g diğer odalarda 3 g oluyor şehir merkezine iş bankasına gittim 3g çekiyor enteresan bir anlam veremedim sanki verimi düşük gibi :blink::kotu::(

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
Maalesef evin içinde konuşmada ses net değil ara sıra kesinti oluyor 4g diğer odalarda 3 g oluyor şehir merkezine iş bankasına gittim 3g çekiyor enteresan bir anlam veremedim sanki verimi düşük gibi :blink::kotu::(
Ben 3 gsm şirket 4.5g sini kullandım en ıyı çeken bana gore vodafone oldu evin içinde nere gitsem hep 4.5g açıktı

bilisimler

bilisimler

Üye
Ben 3 gsm şirket 4.5g sini kullandım en ıyı çeken bana gore vodafone oldu evin içinde nere gitsem hep 4.5g açıktı

Evet vodafon heryerde 4 g numraram vodafondayken internet dayanmıyordu çabuk bitiyordu numaramı türk telekoma taşıyınca interneti bitiremiyorum.

phasan

phasan

Üye
Evet vodafon heryerde 4 g numraram vodafondayken internet dayanmıyordu çabuk bitiyordu numaramı türk telekoma taşıyınca interneti bitiremiyorum.
Her gsm şirketin de malesef aynı dert var 4.5g geçtin mi internet bitiyor benım 2 gb var aylık türk Telekom da oda dayanmıyor

bilisimler

bilisimler

Üye
Her gsm şirketin de malesef aynı dert var 4.5g geçtin mi internet bitiyor benım 2 gb var aylık türk Telekom da oda dayanmıyor

Hımm doğru 4 g çabuk bitiriyor.

• Beğen
Tepkiler: phasan
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar çekmeyen yerleri birkaç kişi ararsa yapıyorlar yoksa şikayet olmayınca noktada çekmiyor bilmezler

phasan

phasan

Üye
Benim çalıştığım iş yerınde en iyi çeken vodafone

tekhece57

Üye
Şebekesi çekmiyorki, olmayan şebeke ile 12 GB yi nasıl kullanacaksın doğrusu çok merak ediyorum. Daha önce bende türktelekom kullandım. yani bir yıllık kontrat bitsin diye resmen işkence çektim.

Buyrun işkenceye o zaman.
4.5 ile kullanıyorum

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
En azından gb çabuk bitmiyor ve 2029 da gsm yani 2g kapanıyor diye biliyorum

Geç bile kalmış ama 2 g kullanan yerler hala var gibi

PALA.

PALA.

Üye
Yolda yürürken telefonla konuşuyorum ses gelip gidiyor bazen acayip :)

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Üst Alt