Faturasız Türk Telekom'a Numara Taşıma / Tarifeler / Paketler Hakkında Bilgiler & Tartışma

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Satın alma filan yapmadım 10 tl üzeri filan harcama diyor yok öyle bişey bunların işi gücü Sahtekarlık insanlara reklam içinde tuzak kuruyorlar bilmeden haberin olmadan bir yerlere abone yapıyorlar şirket içinde şirket milleti soyuyorlar
Müşteri hizmetlerini arayıp sorun bakalım ne diyecekler ?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Müşteri hizmetlerini arayıp sorun bakalım ne diyecekler ?
Aradım hattınıza baktığımda öyle bir harcama yok diyor eğer onay vermezseniz bişey olmaz gibi şeyler dedi ama bilmiyorum paket yenileneceği zaman lira yüklemesi yaptığımda liralar giderse çok kötü olur benim başıma bu tür olaylar çok geliyor geçen ayda bir yere abone yapmış tam paket yenilemek için lira yükledim paket yenilemeden liralar gitti musteri hizmetlerini aradım sorun çözüldü iade ettiler ama yoktan yere sıkıntı veriyorlar işte

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
yeumyang

yeumyang

Moderator
Dönüşen Tarife için, Taahhüt gerekiyor değil mi?

Bu Tarife 32₺ görünüyor :hmmm

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Faturalilar için taahhüt gerekiyor faturasız için zaten taahhüt olmaz sizde faturasız için sordunuz tarife fiyatı yeni gelen için 25 eski abonelere 32 lira

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Faturalilar için taahhüt gerekiyor faturasız için zaten taahhüt olmaz sizde faturasız için sordunuz tarife fiyatı yeni gelen için 25 eski abonelere 32 lira
Teşekkürler. Söz yazıp 5555'e gönderme varmış o sadece faturalı hatlar için mi geçerli bir işlem?

waterback

waterback

Üye

ben şuan bunu kullanıyorum faturasız sanız gelin derim 29 tl

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Bu Tarifede:
İnternet Kullanımı bitince tekar paketi yeileme var mı ? İlla paket bitiş tarhini mi beklememiz lazım ?

@yeumyang ?

Son düzenleme:
yeumyang

yeumyang

Moderator
Paket 30 günde bir otomatik yenileniyor ama 30 gün dolmadan tekrar paketi alabilirsiniz

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Üst Alt