Türk Telekom Arena'nın (seyrantepe) son fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom Arena'nın (seyrantepe) son fotoğrafları
Galatasaraylılar için artık tünelin sonundaki ışık göründü, sarı-kırmızılılar hüsran üstüne hüsran yaşasa da taraftarı mutlu eden haberler Seyrantepe'den geliyor. Türk Telekom Arena'nın yeşil çimleri birkaç ay sonra Galatasaray'a ev sahipliği yapacak, çimlerin serilmesinden sonra kale direkleri ve korner bayrakları da zemindeki yerlerini aldı. Arenada tribünler çimler üzerindeki beyaz çizgilere 6 metre uzaklıkta. 52 bin 650 seyirci kapasiteli stadyumda bir yandan koltuklar monte ediliyor, bir yandan ışıklandırma sistemi test ediliyor. Zeminin onlarca metre üstündeki çatıda yürüyenler göze çarpıyor. Tüm koltuklar monte edildiğinde arena kırmızıya bürünecek. Şu anda 700 işçinin çalıştığı Türk Telekom Arena'da yapılanlar bunlarla sınırlı değil. Stadyumun dış cephe kaplaması ve çevre düzenlemesi devam ediyor, her yandan kaynak ve çekiç sesleri geliyor. Galatasaray'ın yeni stadından yılda yaklaşık 65 milyon dolar gelir elde etmesi bekleniyor. Kale direkleri takılmış, çimleri serilmiş heyecan veren dev arenanın son görünümü...

• Beğen
Tepkiler: tragedie

Perfect!

Üye
güzel stad ama bana küçük geliyo nedense

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
tribünler çok yakın ondan öyle oluyor.bence süper bir stad gerçekten gelen rakiplerin işi zor

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye

şu resim çok süper.. menejerlik oyunundaki stadıma koyacağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...